Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van az hogy normális udvarias pasikkal nem álltok szóba egoharcosokkal meg igen?És ha csalódtok bennük akkor miért rohadék minden pasi?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Jaj mar előre tudom, hogy téged itt ki fognak csinálni a csajszik a kommentelők :D
2022. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Férfiként válaszolok, aki normális udvarias pasi kategória.

Képzeld velem szóba állnak a nők. Nálad lehet a hiba egyéb esetben.

Például, arra sincs mersz, hogy hozzá szólj úgy elég nehéz. Vagy randira se mered elhivni úgy is nehéz.

Te szerintem összekevered a beszarisagot az udvariassal, rendessel.

2022. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 beszariság ha normál7s kávézóba étterembe hívom randizni?...mesélj még...taníts mester
2022. ápr. 20. 08:54
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Én már csalódtam normális udvarias pasiban is, ekkor jöttem rá, hogy minden pasi egyforma. Nem olyan nagy csalódás volt, csak ő nagyon szeretett volna valamit, a végén pedig még ő nem tartotta be. :)
2022. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Napi #kedvesrendessrác kérdés. Bro, ez az ALAP, belépő szint, hogy valaki ilyen… Csak azért álljon le valaki veled, mert udvarias vagy? Ennyi? Ez nem túl sok.
2022. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 tehát azért álljon le veled vk8 mert bunkó egoista nagyképű türhő paraszt vagy?bro?
2022. ápr. 20. 09:15
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Úgy beszélgetnék már rendes normális pasival!🙏🏼 Itt most nem azokra gondolok, akik minden lányra ráírnak mert tetszik a válaszuk..
2022. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
#7 Vigyázz mit kívánsz... :(
2022. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Millió kedvesrendessrác kérdés volt már, az egyik alá érkezett az alábbi komment, mindent elmond:


“Te és a hozzád hasonlóak nem rendesek vagytok, hanem tutyimutyi, szerencsétlen, lúzer nyomorékok. Azért próbáljátok eljátszani, hogy kedvesek vagytok, mert nincs bennetek se kívül, se belül semmi vonzó.


De mivel valójában nem vagytok kedvesek, ez hamar átlátszóvá válik, ezért hajít ki benneteket mindenki ideje korán teljes joggal.”

2022. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen egy lányt elhivtal kávézóba, aki nemet mondott és emiatt az összes nőt kategorizálod? Van baj. Arra nem gondoltál, hogy egyszerűen csak nem tetszel neki? Egyébként meg lehet csak te hiszed magad normálisnak, azt nem vagy az. Mindenkinek más az értékrendje.

2-es voltam

2022. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!