Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van az hogy normális udvarias pasikkal nem álltok szóba egoharcosokkal meg igen?És ha csalódtok bennük akkor miért rohadék minden pasi?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 08:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Tudod én mindig normális udvarias pasikkal vagyok.

Akik ezen felül viccesek, kedvesek, olyan a világról alkotott szemléletük mint nekem, meg mondjuk a hosszú távú terveik is hasonlóak. Jól érzem velük magam, stb.

Szóval az tényleg a legalacsonyabb léc hogy valaki rendes meg udvarias.

Voltam már nem egy olyan randin is ahol baromi kellemetlen volt az egész az elejétől a végéig és alig vártam hogy vége legyen. Pedig kedves volt a másik. Nem ezen múlik.

2022. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Mert ha az egoharcost megszerzik maguknak és ezt az energiát a csajra vagy családra fordítják akkor jó partner lesz belőlük


Ellenben aki magáért se hajlandó kiállni az később is olyan marad.

2022. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Mathus ***** válasza:
69%

#a kérdésre: a passzív-agresszív mitugrászokat nem kedvelik a lányok (mondjuk azokat egyik nemből sem).

[link]

Nice guy syndrome a Cinema Therapy-tól. Kérdező, hátha magadra ismersz.

2022. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi a fontosabb egy autóban a kerekei, vagy a motor? Lehet stabil a futómű, a kaszni, jók a kerekek ha nincs benne motor ami beindítja, felpörgeti. Na ezért. Two in one.
2022. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bro' te ágyba bújnál egy csinos, bombázó, tüzes szenvedélyes nővel, aki úgymond nem egy észkombájn? Na ez fordítva is kb. így működik.
2022. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 dregor ***** válasza:
#7 Én szívesen beszélgeteg veled, de nem sokra mennél vele szerintem. :D
2022. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#12 ego harcost szerzett magának anyám aki kocsmába járt és részegen ha úgy hozta kedve végigverte a családot akár este 11 kor is ha úgy ért haza..így érted az egóenergia csaladra fordítsát?Gratula
2022. ápr. 20. 16:32
 18/19 Mathus ***** válasza:
#17: ezt hívják passzív-agresszívnek. 13-as voltam. Indítasz egy nyugis(nak tűnő) kérdéssel, aztán belelendülsz. Éa a való életben is ez van.
2022. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 passzív agresszív?ebbe hogy leírtam mi az agresszív?
2022. ápr. 20. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!