Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nőként nagyon nehezen megyek el egy napon belül többször?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen látom, hogy a nők bárhányszor el tudnak menni, többszörös orgazmus, stb. Ehhez képest nekem az első könnyen megy, viszont ha egy napon belül kétszer is csinálnánk, az már nehezen megy, de van, hogy egyáltalán nem. Szóval nekem két szex között egy napnak el kell telnie, hogy tényleg jól essen.

Hüvelyi orgazmusom egyébként nincs, tehát csiklósról beszélek.

Más is van ezzel így?


2022. ápr. 18. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt dobta neked a gép. Amúgy valószínűleg még van ilyen, vagy ehhez hasonló.


29/F

2022. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Napi 1 csikló orgazmusom szokott lenni, a 2 se jön mindig össze. Igyekszem kísérletezni, sokmindent kipróbáltam már egyedül és a párommal is, de egyenlőre más nem megy.
2022. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm sem tud hüvelyen keresztül el élvezni bármit csinálok, egyszer majdnem sikerült neki de nem lett belőle semmi. Elég általános dolog ez...
2022. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
nem ide tartozó kérdés de a hüvelyi orgazmus az olyan mint nekünk pasiknál az az látható és folyik?
2022. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is napi egy megy. Lehet erőltetni a másodikat, néha azért összehozható, de az nem az a jóféle orgazmus. Nem ér annyit, mint amennyi energiát bele kell feccölni. A szex ettől még jó bármennyiszer, csak az élvezést nem jó hozzá erőltetni.
2022. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!