Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexparty tapasztalatok? 20L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexparty tapasztalatok? 20L

Figyelt kérdés

Sziasztok


aki már járt szexbuliban megosztaná velem a tapasztalatait?

20 éves nő vagyok és a párommal az aug 20i hétvégén voltunk egy buliban, félig baráti társaság. A buli végére elég buja hangulat kerekedett. A barátnőm hívott meg erre minket, akkor este mondta el hogy a társaság már többször tartott szexpartyt.


Teljesen lesokkolt a dolog mert ezt az oldalát nem ismertem eddig.

Végül maradtunk de csak passzív tagként, illetve inkább egymással voltunk elfoglalva.

Petra viszont nagyon elemében volt és a pasija engedte hogy több sráccal is szexeljen.

Mivel az egész party egy nyaralóban volt mindenki a földszinti nappaliban tartózkodott és láttam az egészet igazából.


Másnap mielőtt hazafelé indultunk beszélgettem Petrával hosszabban és elmondta hogy 2 hét múlva ismét lesz egy ilyen buli és szeretnet újra elmenni, kérdezte , hogy van-e kedvem csatlakozni, esetleg nem csak passzív nézőként.


SOkat gondolkodtam és bevallom nagyon imponált a látvány és a buja szex, élvezet.


Ti jártatok már ilyen partyn?


2022. aug. 24. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nickel volt belepve az elettelen kamu kérdező..
2022. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
:D
2022. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Szia Petra, megadnád Petra elérhetőségét? :o
2022. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na ez az égés :D
2022. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Orbit nagy kamu ez Petra.
2022. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Petra vagyok, és Petra barátnőmmel csatlakoznánk hozzá(d)tok Petrák hoz, de hívnák a Petra Petra nevű barátnőjét.


Puszi Petrus Petra

2022. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamu szaga van a kérdésednek, de azért válaszolok. Voltam már ilyen partin.

F

2022. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nagyszerű voltál egy privát swinger partin, egészségedre! Szerveznek belőle pár tucatnyit minden héten, de mi is a kérdésed???

Minden parti más és más (a szervezésen és a résztvevőkön múlik melyik milyen). Te jól érezted magad, ismered a kört, megbízol bennük, menni szeretnél ismét. Ismételni tudom magam: mi a kérdésed??? Mit szeretnél megtudni? Mert ez nem derült ki a kérdésedből.

2022. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!