Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartnerchat.com meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnerchat.com meg flirt.com stb oldalakkal kapcsaoltban van esetleg tapasztalatotok amit megosztanátok? Létezik hogy ezek valós oldalak, tényleg lehet ott találni szexpartnert, vagy csak chatről van szó?

Figyelt kérdés

Az előbbi több helyen is hirdeti most magát, brahiból beregisztráltam, de használhatatlan ingyenesen, viszont tucatnyi csaj ír mindenféle ajánlatokkal azonnal.

Viszont én se ma jöttem le a falvédőről, nyilván sejtem hogy ez valami átverés, és kínai kisgyerekek ülnek ott google translattel, vagy vannak alkalmazottak akik esetleg pénzt kapnak azért hogyha rábírják az embert hogy bevásárolja magát az oldalra, és tudjon válaszolni. Viszont felmerül, hogy ha teljesen kamu akkor hogy tud létezni, meg reklámozni magát?



2020. dec. 29. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valami áll hirdetés?
2021. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!