Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexparty tapasztalatok? 20L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexparty tapasztalatok? 20L

Figyelt kérdés

Sziasztok


aki már járt szexbuliban megosztaná velem a tapasztalatait?

20 éves nő vagyok és a párommal az aug 20i hétvégén voltunk egy buliban, félig baráti társaság. A buli végére elég buja hangulat kerekedett. A barátnőm hívott meg erre minket, akkor este mondta el hogy a társaság már többször tartott szexpartyt.


Teljesen lesokkolt a dolog mert ezt az oldalát nem ismertem eddig.

Végül maradtunk de csak passzív tagként, illetve inkább egymással voltunk elfoglalva.

Petra viszont nagyon elemében volt és a pasija engedte hogy több sráccal is szexeljen.

Mivel az egész party egy nyaralóban volt mindenki a földszinti nappaliban tartózkodott és láttam az egészet igazából.


Másnap mielőtt hazafelé indultunk beszélgettem Petrával hosszabban és elmondta hogy 2 hét múlva ismét lesz egy ilyen buli és szeretnet újra elmenni, kérdezte , hogy van-e kedvem csatlakozni, esetleg nem csak passzív nézőként.


SOkat gondolkodtam és bevallom nagyon imponált a látvány és a buja szex, élvezet.


Ti jártatok már ilyen partyn?


2022. aug. 24. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Gyenge kamu.
2022. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Fétis- és BDSM partin már voltam én is. Ilyen vanilla szexpartin még nem.
2022. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

#1

ugyan, ne törd le rögtön a szarvát, nézd meg milyen sokat írt, sokat dolgozott vele 😊

2022. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
3. Te milyen aranyos, megértő vagy! :DD
2022. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Petra utána átment a szemközti 10 emeletesbe és végigjárta az összes lakót hogy ki tudná még őt megdolgozni!
2022. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

3-as!

Rendben ,ha áthitta ezt a Petrát hozzám ,akkor megértő leszek. ;)

2022. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
*áthozza
2022. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
de a kérdező is Petra, most akkor mizu? 🤔
2022. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
SkizoPetra
2022. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, a kitalált történetben a barátnőjét elnevezte Petrának, majd ezzel a névvel regisztrált tévedésből. :D
2022. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!