Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen tapasztalatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tapasztalatokat szereztetek szexpartnerkeresővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen pozitív és negatív észrevételek vannak? Milyen vággyal mentetek oda és sikerült-e teljesen megélni?

2022. jún. 6. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Sok a szánalmas lúzer. Még több a nős félrekúrós szemétláda. Összességében hányinger az egész...
2022. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az egyessel. Nagyon sok a perverz pasi, akiknek mindenféle beteg fétiseik vannak. Rengeteg a biszex, igazából nem is gondoltam volna, hogy ennyi pasi van aki két lyukra játszik. Nekem ez kicsit ijesztő, nem szeretnék ilyen pasival semmit. Összességében nőként nem éri meg. Élőben vagy tinderen is egyszerűbb egy ésszerű és kielégítő szexpartnert találni.
2022. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtobb azt hiszi ingyenk urva kereso, es ramir hogy szia, maris f aszra ugrok... Keves pasi sikerult onnan
2022. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszolókkal értek egyet.Rengeteg a perverz és frusztrált pasi. Képtelenek a kommunikációra, kevesen tudják, hogy kell felkelteni egy lány érdeklődését, és vérig sértődnek, ha nem kapnak választ (mert képtelenség napi töménytelen mennyiségű levélre válaszolni), ilyenkor jön az anyázás, r*bancozás stb. De most mit lehet válaszolni arra, ha valaki kép és releváns információk nélkül ennyit ír: "szia, én megfelelnék neked?"
2022. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Uncsik.
2022. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetlen pozitív tapasztalatot sem szereztetek? Ha mégis, akkor tudnátok írni párat? Köszi!
2022. jún. 6. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy pasit szereztem onnan, evekig osszejartunk
2022. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az de Tinderen is sok szexre éhes ember van. Egy fokkal könnyebb kiszűrni a kamukat az igazolt fotókkal. Én azt szerettem használni
2022. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!