Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy teljesen mindenb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy teljesen mindenben tapasztalatlan fiúk esetében még úgy is fordul elő elévezés, hogy hozzá sem érnek ott?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy csak és kizárólag az izgalomtól?
2022. aug. 23. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Én hallottam róla de nem tudom hogy igaz lehet… Ez szerintem inkább ilyen filmes fogás.
2022. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Bizony van ilyen is. Egyszer voltam egy sráccal és a nadrágom keresztül izgattam, és egyszerűen az alsójába élvezett!
2022. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, előfordulhat.
2022. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Vagy akár álmában is.
2022. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Stimulus nélküli élvezés? Kamu!

Attól meg hogy valaki tapasztalatlan, még nem biztos hogy előbb elsül, mint aki magát annyira tapasztaltnak hiszi. Bár nehéz is lenne egyértelműen mérni, mivel a partnertől is függ. :)

2022. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
2- nem értetted a kérdést! Érintés nélkül! Te nadrágon keresztül izgattad, ott még a tapasztaltabbak is elmennek néha ha sokáig nem volt szex.
2022. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem hinném, hogy lenne ilyen. Álmunkban elélvezni meg természetes, ha sokáig nem "ürítettünk".
2022. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Volt ilyen fiú. Mindkettőnknek első alkalom lett volna. Elélvezett mikor elkezdtem vetkőzni, pedig hozzá sem értem. Végül csak az orálig jutottunk, akkor is elment, aztán már nem állt fel neki.
2022. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Itt csupa ostoba kisgyerek van? Miért pontoztátok le a 7-es válaszomat? :D Gondolom nem vagytok vele tisztában, hogy mi az az éjszakai magömlés, aki meg azt mondja, hogy stimulálás nélkül élvez el valaki, az feltételezem az előváladék fogalmával nincs tisztában. 😅
2022. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én vettem el az exem szüzességét. Ő alig tudott elmenni, valószínűleg az idegesség miatt. Később ez változott pár alkalom után. Szóval ilyen is van.
2022. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!