Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő a földön,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő a földön, aki szívesen lenne első mindenben egy idősebb tapasztalatlan férfinak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 9. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen
2020. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan van ilyen..
2020. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan. Elég sokan vagyunk a bolygón:D
2020. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
A kb 7 milliárd ember között valószínű akad akár még 2 ilyen nő is, nem csak 1!
2020. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Kereshetsz ilyet, de jobban jársz egy igényes profival.
2020. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én pont attól tartok, hogy a prostikon kívül más nő nem vezetne be a szex rejtelmeibe...
2020. máj. 9. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát mondjuk az sokat segítene, ha nem ez lenne a célod:D Ugy értem, egy normális nő nem vágyik arra, hogy csak (ingyenes) szexuális tanárként tekintsenek rá.... mmi értelme lenne?:D


Ismerkedj, jöjj össze valakivel és mellékhatásként majd lesz szex is... de amíg ez a fő célod, nem lesz belőle semmi, pláne ha ilyen "szánjatok meg egy kis szexszel" hozzáállással nyomod:D

2020. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, de az nem én vagyok.
2020. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!