Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell "bánni " egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "bánni " egy teljesen (szinte mindenben) tapasztalatlan "ferfival"?

Figyelt kérdés

Soha nem volt dolgom olyan emberrel akinek még nem volt kapcsolata egyszerűen nem tudom mit hogyan kezelhető, milyen tempoban hogy haladhatnek vele.

Egy éve együtt dolgozunk, néhány hete kezdtunk kicsit kozelebbrol ismerkedni.

Kedvelem, rendes, jószívű kedves,jó humoru ember de elég visszahúzódó is, tapasztalatlan még nem volt senkije és ebben kérném esetleg ha normális tanacsokkal tudnatok szolgálni mit és hogyan érdemes?

Megölel puszit ad stb de ennel jobban mintha nem merne kozeledni vagy nem is tudom hogy fogalmazzam.

Nem tudom így hogy es milyen tempoval haladhatnank eloreb?!

Ötlet tanács?

Tapasztalat esetleg valakinek volt e már valaki ilyen vagy hasonló helyzetben?

Kérlek a negatív megjegyzesektol és a ne éppen humoros viccektol kimeljetek,ha csak annyi lenne inkább ne valaszoljatok csak ha normálisan tudtok!

En sem viccnek szantam a kerdesemet.

Köszönöm előre is a valaszokat.



2019. febr. 22. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell kezdeményezned és vinned.


Fokozatosan mindig neked kell megtenned a kis lépéseket, ha tényleg vele szeretnéd, hogy alakuljon valami.


Célozgatásokból nem nagyon fog érteni, kb neked kell elhívni randira.


A lényeg, hogy te lépj, de kicsikst fokozatosan.

2019. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Itasd le, hátha rád mászik. :D Viccet félretéve működhet a dolog, én pl. extrém sokáig szűz voltam, de a haverjaim, akik pár pia után láttak bulikban ismerkedni, mindig valamiféle csajozógépnek hittek.
2019. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig kell neked kezdeményezni de pozitivan visszajelezni igen. Ha ennyire felénk akkor gondolom nem tudja meddig mehet, fél, hogy túllépi a határt. Ezert minden közeledésére puszi, ölelés stb úgy kell reagálnod, hogy érezze neked ez jó és akarod. Ha így irányítgatod akkor előbb utóbb megpróbál tovább menni a csóknál.

A felénk embert nem szabad elijeszteni, neki azt kell éreznie szabad az út.

Vagy mász rá és megoldottad. Kérdés mit preferálsz jobban, ha Te lépsz vagy ő.

2019. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat. Tényleg fogalmam sincs hogyan hajadjunk..

Hát második ezt kétlem nála 😊 ugyanis ritkán iszik alkoholt azt is mertekkel.

2019. febr. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!