Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bevállalós tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bevállalós tényleg csak annyit jelent hogy engedi az anált,3as,többes,arcra élvezést ?

Figyelt kérdés

Szokták kérdezni pasik hogy Bevállalós vagyok e ? Vissza kérdezek hogy mi az hogy Bevállalós mit kell bevállalni ?

Ha megcsinálom menő vagyok .vagy csak egy ribi akiről mesélsz a haveroknak sörözés közben ?


Hebegés Habogás

De az esetek 90%-ban az Anált és a 3asokat..stb dolgot említik.


Tényleg ezektől lesz egy Nő/Lány Bevállalós vagány csaj ?



2022. aug. 21. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9/ - ?...
2022. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

8as nem vagyok mérges csak nyers és őszinte .


Alapnak kell lenni a lányoknál a szopás?

Nah mind1 akkor lesz alap mikor a pasiknál puncit nyalni élvezésig és nem finnyazni.


Díjazom h koszosan nem érintkezel

2022. aug. 21. 14:39
 13/17 A kérdező kommentje:

9es

Mivel tudod lesokkolni ?

2022. aug. 21. 14:40
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

8/ - Én egyáltalán nem vagyok finnyás , igen is szeretem a puncit nyalni , akár fél órát is , mert nehezen tudom abbahagyni .

Úgy gondolom , mi egyet tudnánk érteni .

2022. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13 / - Elvesztettem a fonalat . 9 es voltam .
2022. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

4. Mert minden férfi szeret nyalni, nem? 😂

Eddig egy kapcsolatban sem kaptam orált. Pedig én mindennap tisztálkodom, külön mosakodóval és mindig leszedem a szőrt.

Ha van párom, nekem egyértelmű az orál. Szerencsére a mostani párom viszonozza is. Szóval ez nem szerintem fifty-fifty, mert a férfiak sem szentek! :)



Kérdező.

Szerintem az, hogy bevállalós, az takarja már a BDSM-et, fétiseket, grouppent, hármast, swingert.

2022. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2022. aug. 22. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!