Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A bevállalós tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bevállalós tényleg csak annyit jelent hogy engedi az anált,3as,többes,arcra élvezést ?

Figyelt kérdés

Szokták kérdezni pasik hogy Bevállalós vagyok e ? Vissza kérdezek hogy mi az hogy Bevállalós mit kell bevállalni ?

Ha megcsinálom menő vagyok .vagy csak egy ribi akiről mesélsz a haveroknak sörözés közben ?


Hebegés Habogás

De az esetek 90%-ban az Anált és a 3asokat..stb dolgot említik.


Tényleg ezektől lesz egy Nő/Lány Bevállalós vagány csaj ?



2022. aug. 21. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A bevállalós mindenkinél mást jelent!

Általánosságban, azt hogy az adott vlki vágyát teljesíteni tudod e? és nyitott vagy az új dolgokra!

2022. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a mennyire vagy nyitott kérdést teszem fel!

Ez inkább egy érettebb férfira jellemző!

2022. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már 10 éve is megkérdeztek az akkor 18 éves fiúcskák .
2022. aug. 21. 12:49
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Mivel sok prűd p..csa még szopni sem akar, így igen, van akinek még egy sima szopás is már bevállalósnak számít. Relatív.
2022. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát ha sok pasi nem lenne bunkó meg tényleg tisztán frissen ápoltan tartana a farkát lehet többen szopnának

És nem az egésznap gatyában pálodt pisa szagú pöcsüket akarnák a lányok szájába tuszkolni mint a sarki 5 ezres lányoknak

2022. aug. 21. 12:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért akinek nem éri el az alap higiéniát, ne is akarjon semmit! Csak sokszor szegény lányok, nők nem saját maguk döntik el!

Én napjában többször mosom pisilés után.

2022. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

"Hát ha sok pasi nem lenne bunkó meg tényleg tisztán frissen ápoltan tartana a farkát lehet többen szopnának


És nem az egésznap gatyában pálodt pisa szagú pöcsüket akarnák a lányok szájába tuszkolni mint a sarki 5 ezres lányoknak"

Mintha ez lenne az oka... Meg amúgy a lányoktól sem áll távol az, hogy a másfél napja nem mosott puncit akarják kinyalatni és megdugatni.

2022. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Hm : ezt nevezem kedves kérdező .

Ezt jól le írtad , röviden s tömören és igen mérgesen .

Mindenesetre jól ki lettünk osztva , mi férfiak , de nem baj , számomra fő az őszinteség .

Mind ez mellet , sajnos van igazság abban , amit írtál , mert bizony vannak olyan pasik is , akik nem tartják be az alapvető higéniai feltételeket .

Nem azért , hogy fényezzem magam , de én ha nem éreztem tisztának magam , akkor csak ismerkedtem , de tisztátlanul , sosem szexeltem senkivel .

Amúgy pl : a szopás , állítólag ma már ( alap ) kellene , hogy legyen a nők részéről .

De részemről az a bevállalós nő , aki ki mer próbálni új , ismeretlen dolgokat , pózokat , ha úgy adódik , akkor meri akár kezdeményezni is a szexet , azt teljesen nyíltan , gátlások nélkül tudja s meri élvezni úgy , hogy nem fogja vissza magát , aki kicsit sem félénk e téren és fel vállalja nőiességét , testét bátran meg meri mutatni és nem szégyenlős , aki teljes mértékben partner képes lenni a szexben s ha kell akkor akár át veszi az irányító szerepet is , de azt is jelzi a férfi számára , ha neki nem jó , vagy ellássa tanáccsal , hogy inkább hogyan csinálja , hogy még jobb legyen - stb , tehát váljon eggyé partnerével , ( barátjával , ( párjával ) ...

2022. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem csak ezt jelenti. Mikor megkerdezi valaki ezt, álltalában lesokkolom. 25L
2022. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7es alap higénia főleg nőknek h a nemiszervüket tisztán zártság mert hamar kaphatunk egy húgyuti fertőzést
2022. aug. 21. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!