Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér lányokban lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér lányokban lehet egy kompenzálás sok esetben a szex terén?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam én is, meg pár haverom is hasonlót mondott, hogy náluk is inkább a kövér csajok voltak a bevállalósabbak az ágyban. Ez kompenzálás lehet? Mert a visszahúzódó lányoknál is ezt éreztem, aki tudja, hogy jó csaj, ő nem megy akármibe bele, akkor sem, ha a pasas is fullos, viszont egy nem annyira jó vagy kifejezetten kövér lány ilyenkor ezzel kompenzál. Szerintetek?

25/F



2022. júl. 21. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat ilyen.
2022. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem fordítva ültök a lovon.

Abba nem gondoltál bele, hogy azért tűnik bevállalósnak, mert ki van békülve magával? Sok esetben egy vékony, csinos lány teli van komplexussal, hogy jajj, mi van, ha?


Múltkor olvastam egy kérdést, hogy saláta puncija miatt nem enged nyalni valaki. Én meg néztem, hogy dafaq?!


Szóval lehet, hogy pont azért tűnik sokaknak bevállalósnak egy teltebb nő, mert ő elfogadja magát úgy, ahogy van, és neki természetes az, ami másnak a gátlások miatt nem

2022. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem tudom, én egyszer voltam egy kissé túlsúlyosabb lánnyal, aki szóban mindent bevállalt volna, de amikor oda jutottunk, tiszta szégyellős és szorongó volt.
2022. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Én nem merem kipróbálni kövér csajjal. Félek, ha rám fekszik, akkor kapok levegőt, ha elfingja magát.
2022. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az #1-es és a #3-as is írja előfordul HAT ilyen is, olyan is. Nincs szoros összefüggés a között, mennyire engedik el magukat az ágyban. Személyiség és nem testalkat függő.
2022. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet. Nézzük mindkét oldalt.


Vékony nő:

- Nincs kibékülve magával. Emiatt semmit se mer kipróbálni.

- Ő úgy van vele, hogy elég jó a kinézete. Minek kéne valamit csinálnia ehhez. Ígyis jó lesz.


Teltebb nő:

- Lehet ki van békülve magàval és pont emiatt csinálja meg azt, amit szeretne vagy emiatt mer felfedezőbb természetűként élni.

- Mivel fél, hogy kevésbé jó, emiatt mindent megtesz.

2022. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igen, amiatt 😊
2022. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Igen!

Alulra nem jut kolbász, ezért felül tolják magukba.


Ez ennyi.

2022. júl. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Ez hülye gyerek beszéd.
2022. júl. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Pedig igaz.

Nálam pont ez volt, mindig is duci voltam, a külsőm miatt nem kellettem senkinek, ezért kb bármire hajlandó voltam. És több pasim volt mint a csini csajoknak.

Az érem másik oldala persze, hogy mindenki akart velem szexelni, de kapcsolatra már nem kellettem... Arra mindenkinek a csini csajok kellettek...

2022. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!