Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a barátom már háromszor megcsalt? Nem akarok szakítani vele, mert igazából mindig rendes velem. 21 L

Figyelt kérdés
bántó kommenteket nem kérek
2022. aug. 16. 10:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg van egy emberi méltóságnak nevezett dolog, ami segít eldönteni, hogy mit viselek el és mit nem.

#29 te sem lehetsz egy magas érzelmi intelligenciával rendelkezö ember.

Emellett butának is kell lenni ahhoz, hogy ha valaki rendszeresen ilyen szinten megbánt, akkor is minden alkalommal el tudja veled hitetni, hogy de pedig téged szeret. A szeretet másról szól. Azt még megérteném, ha az egyik fél nem tudja szexuálisan kielégíteni a párját valamilyen egészségügyi okból kifolyólag, de ha ilyen nem áll fenn és a fantázia és az elképzelések nem egyeznek akkor keres az ember olyat akivel az is passzol.

Ez a "téged szeretlek, csak megdugtam, nem jelent nekem semmit" címü elöadás semmi más mint a másik fél iránti tisztelet teljes hiánya, ugyanúgy semmibe veszi mint a többi numeráját, emellett kihasználja, hogy van egy buta liba aki ennek ellenére vele marad, gondoskodik róla, segít neki.

Ahogy már korábban írták akkor lehetne szeretetröl és megbotlásról beszélni, ha ez egy egyszeri és utolsó alkalom lett volna egy nagyon gyenge pillanatában. DE ez rendszeres félre kúrás. Kiderült egyszer-HOPPÁ, ígérgetek mindent. Kiderült mégegyszer-HOPPÁ HOPPÁ, aztán egy harmadik-HOPPÁ??? ÁH; NINCS HOPPÁ11 :D:D haha ez akkor is velem marad, akkor kefélhetek össze-vissza mindenkivel akivel kedvem tartja. Néha kiderül egy-egy de az sem baj hisz úgysem hagy el.

ilyen esetekben értelmesebb egy nyílt kapcsolatban lenni, ahol a két fél jól kijön egymással, de mindketten kefélhetnek másokkal.

2022. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell más. Ne erőltessétek már a nyitott kapcsolatot. Másrészről meg mondhatni, hogy én használom ki, mert nála lakok. És nem engedi, hogy fizessek vmi albérleti díjat.
2022. aug. 26. 08:53
 33/38 anonim ***** válasza:
61%
Te döntésed
2022. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
61%
32: Eszerint nem csak a vak szerelem láncol hozzá, így már érthetőbb, mi az egyesség alapja köztetek.
2022. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nincs egyeZSég, szimplán nem engedi, h fizessek.
2022. aug. 26. 16:45
 36/38 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit tétováztam, tegyek-e bele Z -t, sosem írtam le ezt a szót életemben eddig, de lusta voltam google -ben megnézni, kockáztattam. :)


De a témánál maradva, ő egy kicsit úgy veszi, hogy a nagyvonalúságáért cserébe elfogadod a kedvenc háremhölgy szerepét, annak a kellemetlen velejáróival együtt.

2022. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Lehet neked is több egyezséget kellene kötnöd az életedben :) egyébként nem vagyok rászorulva, mert elég jól keresek. (2 nyelvvizsga + diploma) Csak érzelmileg vagyok nagyon ragaszkodó, nem tudom ezt hogyan fejleszthetném.
2022. aug. 27. 08:18
 38/38 anonim ***** válasza:
61%

A "lehet" után vessző kell (alárendelő összetett mondat). Na jó, nem akarok szőrszálat hasogatni, csak amikor nagy ritkán engem, aki olyan igényes vagyok a helyesírásra, ekkora hibán rajtakapnak, valamivel ki kell köszörülnöm az önérzetemen esett csorbát. :)


Apropó, önérzet... Nem értem, hogy ha anyagilag nem vagy különösebben rászorulva, miért mész bele ilyen megalázó kapcsolatba. Hozzám is nagyon ragaszkodott eddig minden barátnőm, szinte rajongtak, de ebben szerepe volt a hozzájuk való hűségemnek is, különösen annak fényében, hogy amúgy elég fogékony vagyok a női szépség és vonzerő minden formájára. Persze oké, értem én. Aki valakit megszeret, az egy idő után bármit tolerálni kezd a szerelme tárgyától. De mégis nehéz elhinni, hogy ezt ilyen simán lenyeled. Bele szoktál gondolni, hogy a "megcsalt" szó kimondva csak hét száraz betű, és hárommal megszorozva is csak huszonegy (már ha tényleg csak hárommal kell szorozni), de a valóságban az több óra lehet, amíg egy másik nő testét imádja, csókolja, összeizzad vele, elmondja, milyen gyönyörű, simogatja, nyalja, magához szorítja, és extázisban, kéjesen élvezik egymást, akár több orgazmuson át. Ezek után már téged sem úgy fog látni, ahogy előtte. Veled kapcsolatban neki inkább az lesz a fontos, hogy nehogy észrevedd a történteket, és azt lásd, minden normálisan halad tovább. A megcsalásoknak általában sokkal mélyebb lelki vonzata is van, nem csak egy eltévedt farokról szól.

2022. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!