Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy a barátom már háromszor megcsalt? Nem akarok szakítani vele, mert igazából mindig rendes velem. 21 L

Figyelt kérdés
bántó kommenteket nem kérek
2022. aug. 16. 10:58
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld kéz
2022. aug. 16. 11:45
 12/38 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy 10-es írja, majd lassan megszokod. Egyébként így lehet megfogni a falu bikáját.
2022. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
hát megbeszélted vele, ígéretet tett, eldöntötted, hogy nem akarsz lépni... akkor meg mi a pikliért rinyálsz itt tovább? Mindent tisztáztál
2022. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Köszi, a priviket is. Megfontolandó.
2022. aug. 16. 12:21
 15/38 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod, hogy háromszor csalt meg? Minden alkalom után beszámolt róla? Szerintem volt az több is, csak ennyi derült ki. De a lényegen nem változtat a mennyiség, pláne ha nem egyszeri, kivételes alkalom volt. Te egyértelműen alárendeled magad neki ebben a kapcsolatban, és ő ezt élvezi, valószínűleg alaposan ki is fogja használni a jövőben. De te meg elfogadod, mert még ha zavar is, titkon imponálónak tartod, hogy ő más nőknek is kéne, de most mégis veled van. Szóval egálban vagytok.


f45

2022. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

Hosszú távra azért ne tervezz vele...


Bár nem követendő példa, de a megcslást önmagában nem tartom szakítóoknak, sokan túlreagálják a dolgot. Ha egyedi alkalom lenne, akkor azt lehet a körülményekre fogni, ilyenkor az lényeg, hogy téged szeret-e.


Mivel többször is megcsalt így valami hiányzik neki, amit te nem adsz meg neki, erről kellene beszélgetnetek, hátha tudsz fejlődni. Ha olyan dolog kell neki amit te nem tudsz vagy nem akarsz megadni, azon nem igazán lehet segíteni, vagy megegyeztek, hogy ő ezt beszerezi magának, vagy pedig külön folytatjátok. Hidd el, nem fog 3-nál megállni, ha valami hiányzik neki.


A gond ott van, hogy fiatalok vagytok, előttetek még rengeteg nehézség, ha most nem kerek a kapcsolat, ne várdd, hogy később jobb lesz.


Nem azt mondom, hogy szakíts vele, ha jó együtt, akkor élvezd ki, de ha esetleg valaki megtetszik, ne tartsd vissza magad...

2022. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
88%
Na ennyit a belső értékekről. :D Csak mert jó pasi, hagyod hogy megcsaljon. :D Nincs önbecsülésed?
2022. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
21%

17# van önbecsülése!!! Nem látod mit ír, nem szakit mert jó pasi és az udvarlói nem annyira jók.


Mondjuk kérdező, nem akarsz vele szakítani, mert amúgy jól bánik veled?? Ha megcsal, akkor hogy bánik veled már jól? :D nem értem xd na mindegy fiatal vagy még, de én nem egy rendes aranyos lányt láttam megkurvulni, mert épp a menő csávóba szeretett bele, az meg kihasználta és idegileg tönkretette :D

De kinek mi, remélem azért boldog is leszel.

2022. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
12%

Gondolom az első és második alkalom után is megígérte, hogy többet ilyet nem tesz.

Ha elnéztél neki hármat, akkor tudja, hogy el fogsz nézni neki négyet, ötöt, hatot, stb, mert "jópasi".

Vagy szakítasz és keresel egy olyan férfit aki tisztel, vagy hozzászoksz, hogy a párod melletted más nőket fog dugni.

2022. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
81%
Csak ámulok és bámulok. A kérdésen és a válaszok némelyikén is. Köszönöm mindnyájatoknak, azt hittem súlyos problémákkal küzdök, de ez itt mindenen túltesz. Könnyü és boldog életem van.
2022. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!