Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadjam el hogy én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy én nem leszek soha olyan sikeres mint néhány fiú?

Figyelt kérdés

Vannak fiúk akiknek mindig van csajuk, ráadásul szépek. Én meg örülnék ha egy barátnőm lenne az életben.

Hogy lehet ez elfogadni hogy én nem vagyok sikeres?


2022. aug. 13. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Például azzal, hogy csinálsz valamit az életben amiben ügyes vagy, és akkor majd felfigyelnek az emberek.


Mégis te mit tettél az életed során amitől úgy gondolod hogy alanyi jogon jár neked a barátnő? Igazából semmit. Az hogy létezel, Az kevés. A p*náért meg kell küzdeni

2022. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Azzal, hogy valami másban leszel sikeres.

Akkor a lányok is felfigyelnek majd rád.

2022. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt sokat lehet tenni azért, hogy jobban bejöjj a csajoknak. Edzőterem, öltözködés, egészséges táplálkozás, jó munka.


Másrészt fiatalon viszonylag kevés srác sikeres, és ezért nagyon sokan mentális és lelki problémákat hoznak létre magukban, pedig ha odafigyelnének egy tartalmas, rendezett életre, akkor olyan 30 körül már sokkal könnyebb lenne a párkeresés

2022. aug. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy dolog biztos, ha így állsz hozzá és szomorkodsz kevesek az esélyeid.


Ahogy fent írták változtatnod kell magadon, mondjuk beszélgethetnél velük.(lefogadom nem mentél oda hozzájuk és beszélgettetek)


Amit kiemelnék, lányok nem egy primitív lények akiket szerezni kell. Ők is emberek ahogy te, tehát ha normális vagy ő is az lesz(vannak kivételek, de az mellékes).

2022. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól írják itt. Tenni kell értük.

Bár teljesen egyet nem értek velük, én mindig úgy mentem bele kapcsolatokba, hogy nem tettem soha semmit, nem volt semmim, csak a síró szám...mondjuk ez is vetett véget az osszesnek. Ha tartós kapcsolatot szeretnél változtatnod kell magadon. Az egyik barátnőm azt vágta a fejemhez szakitaskor, hogy csináljak magammal valamit, mert a nőknek fontos, hogy feltudjanak nézni a férfira, hogy bizzanak bennük, hogy tiszteljék stb. Az is igaz, hogy egy kapcsolatomban sem volt meg a tisztelet. És ahogy múlnak a magányos szingli évek, úgy ruházod fel a nőket már már emberfeletti isteni lenyekké. Ez megjobban megneheziti majd a csajozásod. Pedig ha tudnád, hogy milyen kutyahétköznapi, unalmas, szürke, vontatott...néha szánalmas emberek a nők, sírva röhögnel rajtuk.

2022. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatalon kell a legkevesebb a csajozáshoz. Elég ha kicsit megedzed a tested, meg van annyi zsetonod, amit heti 20 óra munkával is megkereshetsz.
2022. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!