Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fogadjam el hogy én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy én nem vagyok sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés
Sok fiúnál a lányok kezdeményeznek, nekem ebben sosem lesz részem, mert félénk vagyok és azt a lányok egyből észre veszik rajtam.
2020. nov. 15. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Vetkőzd le valahogy a gátlásaidat.

Egyebként simán lehet, hogy bejössz a félénk csajoknak, csak nem mernek ők sem kezdeményezni.

2020. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
mekkora a farkad?
2020. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ideje összeszedned magad :)
2020. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehetsz minden lánynál sikeres, meg kell találnod azokat a csajokat, azt a típust akinek az esete lehetsz. Persze ha bambán befelé bámulsz, nem kezdeményezel, senki nem fogja megtudni milyen srác vagy. Első körben beszélgess, írj rá valakire aki olyan mint te, picit befelé forduló. Ez a jelenlegi helyzet még kedvez is az online ismerkedésnek. Használd ki!
2020. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
#2 nekem nem kicsi a farkam még se sikerül a csajokkal összejönni. Akkor nekem mit javasolsz
2020. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Kötelet.
2020. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod elfogadni?
2020. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Én viszont viszonylag jóképű, magas férfi vagyok, de ne hidd, hogy nálam kezdeményeznek. Legyen képed, 7/10 pontos a fejem netes oldalak szerint, ez valamivel átlag feletti.
2020. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!