Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ hogy ki mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy ki mennyire sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy valaki minden héten más lánnyal szexel, valaki meg sokáig szűz marad? Meg ugyan ez a helyzet barátnővel is valakinek vége egy kapcsolatának majd jön a következő, valakinek meg sosem volt barátnője.

Kinézet vagy a személyiség a fontosabb?


(egy szerencsétlen 22 éves szűz fiú :( )


2019. ápr. 12. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A kinézet a fontosabb,lányok mindig az alapján választanak.
2019. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A kinétet és a személyiség is fontos nagyon , egyáltalán kezdeményezni merj és akkor már van esélyed, ha csak sirsz hogy szerencsétlen van de megsem probaltad az a te salaát hibád
2019. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hülyén fog hangzani, de ezt tapasztaltam:


Van egy fajta belső kisugárzás, ami vonzza a nőket, amit úgy is nevezhetnénk, hogy pinamágnes. Volt egy osztálytársam, akinek mindig volt nője, és nem értették a többiek, hogy hogyan, mert nem volt túl szép. De valahogy mégis levetkőzte a gátlásait, és csak a céllal törődött. Én nem tettem ezt, engem mindig érdekelt, hogy más mit fog gondolni rólam, ha x személyre rányomulok. Sőt, nekem olyan is volt, hogy ha rányomultam egy csajra, akkor egy osztálytársam bosszúból szintén rá kezdett nyomulni, ezt megéltem általánosban és gimnáziumban is.

Szóval mindenképp van valami velünk született dolog, amivel lehet harcolni, kivetkezni magunkból, de ha nem tesszük, akkor igen, sajnos szűzek maradunk. Ez egy vad világ, és sajnos csak a legvadabb él túl.

28F

2019. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy magabiztos vagy. Nem árt jól kinézned és jó személyiség.


Szerintem neked baj van az agyaddal, már ezerszer el volt mondva hogy mi a baj veled, de te csak itt siránkozol. Egy nőnek nem egy hisztis kislányra van szüksége. Ha nem akarsz szűz maradni, akkor változtass a hozzáállásodon és szedd össze magad, ahelyett hogy itt sajnáltatod magad. Qrva irritáló hogy elméletileg felnőtt férfi ilyen agyi szinten van, ilyen gyenge, nem képes változtatni, ha így nem jó neki.. amúgy nem csodálkozom hogy nem kellesz senkinek, hiszen már csak az írásod is unszimpatikus... Változtatnod kell! Ezt először fogd fel és utána dolgozz rajta.

2019. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!