Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is előnytelen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is előnytelen a külsőm? Lehetek így valamikor sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés

Barátnőre vagy hosszabb szex kapcsolatom lehet valamkor?

Eddig csak 2 alkalmim volt.

Kinézetem: magas, vékony, nem vagyok szőrös típus, és átlagos farok.

Én azt veszem észre hogy nagyon kevés lánynak jönnek be a magas fiúk. Mivel nem vagyok annyira szőrös emiatt fiatalabbak nézek ki mint amennyi vagyok. Ráadásul nincs is nagy farkam amit pedig sok lánynál hátrány :(


Lehet így hosszabb távú kapcsolatom? Eddig még sosem volt 😕


2018. dec. 8. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

"Kinézetem: magas, vékony, nem vagyok szőrös típus, és átlagos farok.


Én azt veszem észre hogy nagyon kevés lánynak jönnek be a magas fiúk."🤣🤣🤣🤣🤣🤣


ugye ez vmi vicc? az önsajnáltató bizonytalan kis nyápic pasikák nem jönnek be nekik.

2018. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt én komolyan mondom, általában az átlag magas fiúkat látni barátnővel. Legalábbis én így látom.
2018. dec. 8. 09:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Küldj egy kèpet akár ar nèlkül.
2018. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Arc
2018. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Ne sajnaltasd már ennyire magad

Biztos lesz baratnod

Nem olyan vészes csak eltúlzod

2018. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 197 cm vagyok és nagyon irigykedem azokra a barátaimra, akik ilyen átlagosabb 180-190 cm közti magasságúak. Én is elvennék a sajátomból egy 5-10 centit legszívesebben. Nekik a testalkatuk is többnyire arányosabb, pl könnyebb izmokat építeniük, izmosabbnak lenniük, mint nekünk nagyon magasoknak.


Kérdező, azért az arcod helyessége is számít. Mennyire tartod magad csúnyának/átlagosnak/helyesnek, illetve milyenek a visszajelzések ezzel kapcsolatban?


A farokméret eléggé sokadlagos, mert azt csak első szex után veszik észre és addigra (nem alkalmiban) remélhetőleg már eléggé megkedveltek vagy beléd zúgtak ahhoz, hogy ne érdekelje őket, ha nem nagy. Amúgy hány cm?


A vékonysággal viszont több gondod lehet, mint a magasságoddal. A nőknek közel annyira nem vonzó a vékony alkat, mint a kövér. A nők a sportos, szálkás, vállas, vagy akár izmos alkatot szeretik a legjobban legtöbben.

Miért nem testépítesz, gyúrsz, súlyzózol? Én is nagyon vékony alkatú voltam, viszont erre 23-24 éves koromban saját magamtól megjött az igényem, hogy jól nézzek ki testileg is és azóta hatalmas változásokat értem el. Izomban és nőügyileg is.

2018. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Erősítek, de azért így is vékony vagyok.

15 cm a nemi szerve..

2018. dec. 8. 10:45
 8/13 A kérdező kommentje:
*m
2018. dec. 8. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Legyél határozott, magabiztos, intelligens, kezdeményező készséggel megáldott, és lesz csajod. De ez a nyavajgás nagyon taszitó. 18L
2018. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Amúgy szerintem sok nő inkább a magas pasikat szereti, 180-190 között. Én is imádom, hogy a párom 188, jó hozzábújni, átölelni a kis 165 centimmel. Hidd el sokkal rosszabb lenne, ha mondjuk 160 centi lennél. Szerintem is inkább a vékonyságoddal lehet baj, meg a nulla önbizalmaddal.
2018. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!