Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek sikeres MILF...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek sikeres MILF Hunter?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok és szívesen kipróbálnám 30-as, 40-es Milfekkel, szerintetek hol és hogyan érdemes felszedni őket? Múltkor betévedtem egy olyan helyre, ahová főként idősebbek járnak, de ott csak ilyen 40, 50-es ragyás nők voltak. Nyilván komolyabb kapcsolatot nem szeretnék.
2018. júl. 12. 20:07
 2/9 anonim válasza:
52%
Hozzájuk nem kell nagy vadásznak lenni,sokszor elég pár kedves szó....:)
2018. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy 3 hónapja rinyált nekem egy lány, hogy annyira elege van belőle, hogy minden fiatal MILF-eket akar csak. Állandóan az van, hogy mint akkor is lemegy valahova az anyjával és mindenki az anyjára van rákattanva. Nem volt egy csúnya lány és jobban is nézett ki mint az anyja. Ha elképzelem az anyját fiatalon, még úgy is jobban nézett volna ki a lánya. De mondtam neki, hogy ez egy hülyeség. Azért nem kell ennyire sarkítani, hogy ilyen sokan lennének ezzel így. Ahhoz képest napi 3 ilyen kérdés van. Lehet akaratlanul is hazudtam a lánynak
2018. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Nem kell ezen csodálkozni...
2018. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés úgy hangzik, mint egy bestseller könyv címe :)
2018. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Egy 30-as, 40-es nőt nem tudsz felszedni.

Ha akar, bejössz neki, majd felszed ő.

Álmodik a nyomor.... elég pár kedves szó? Haha.

2018. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viccesnek találom ezt a helyzetet, mert én valamiért mindig nagyon bejöttem a 40-es nőknek. De nekem nincs ilyen milf mániám.

Kérdeztem is a sokadik alkalom után az egyik haveromat, mert ő is velem volt akkor mikor az egyik ilyen esetnél ment a flörtölés és a kacsintás a hölgy részéről, hogy nekem ilyen 80-as évekbeli fejem van vagy mi? Mondjuk én már elmúltam 30, de fiatalabbnak nézek ki. De sose értettem, hogy ez miért van, a milf imádó ismerőseim meg utálnak :D

Egyszer viszont csináltam egy csúnya dolgot ami miatt szégyellem is magam. Elég gyerekes voltam és be akartam bizonyítani magamnak sértettségből fakadóan, hogy mennyire egyszerűek tudnak lenni a lányok/nők. Az egyik ostoba csábítási módszert alkalmaztam a sok közül és elértem egy 40-es nőnél, hogy belém habarodjon úgy, hogy semmi konkrétat nem mondtam ki direkt soha. Eszem ágában nem lett volna vele összejönni, attól függetlenül, hogy megkedveltem. El is mondtam félig igazából, hogy mit csináltam és erre az volt a válasz, hogy tudom, utállak is ezért. Na jó, nem tudlak utálni.

Igazából emiatt nem is kéne panaszkodnom az elmúlt időszak történései és mélypontom miatt, mert talán ez a büntetésem emiatt a dolog miatt az élettől.

2018. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rájöttél kérlek oszd meg velem is 21/F
2018. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bár, lehet furán hangzik, de én még a 40-50esekkel is szívesen kipróbálnám. Sokkal jobban vonzanak az érettebb nők. Ez van..
2018. júl. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!