Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek tízen éves korában nem volt barátnője és nem szexelt akkor később még lehet sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés

22 vagyok, de nem találok olyan lányt akivel összeillenénk. Ha nem volt még barátnőm, és csak sima szexre sem tálok lányokat akkor lehetek még később sikeres náluk?

Kicsit úgy érzem hogy kívülálló vagyok a korombeli fiúk közül. Meg gondolom a legtöbb lánynak olyan fiú kell akinek voltak korábban kapcsolatai és sikeresek a lányoknál.


2019. máj. 14. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán :)
2019. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze. én is 21 évesen vesztettem el és azóta sem volt gond a hölgyeknél ilyen téren
2019. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha versenyképes férfivá válsz. Jól keresel, meg adsz a külsődre is.
2019. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet sikered, főleg, ha teszel is érte, vagy észre veszed, ha egy nő közelít feléd és veszed a lapot.

F.

2019. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán
2019. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden összejöhet még. Van egy cimborám, 30 éves korára lett egy komoly kapcsolata és akkor vesztette el a szüzességét. Ettől eltekintve tök sikeres, és a nővel is minden prímán alakul.
2019. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neked már elment ez a hajó !


További jó hokizast !

2019. máj. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!