Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már minden hülyeség az eszembe...

Már minden hülyeség az eszembe jut. Tegyük fel h nem fogadják el, ebben az esetben a fellebbezés sikeres lehet?

Figyelt kérdés

nyelvvizsgáról van szó.középfok ECL

egyelőre csak feltevés,szeretném előre tudni h mire számíthatok ebben az esetben.

tudom h abszurd,és h pont velem történik pont ekkor na de arról van szó hallásértésnél a felelet választósnál már az utolsó pillanatban írtam be a betűket a helyükre,a tollam majdnem felmondta a szolgálatot pedig új volt(a egy másik toll a táskámban volt,de a szünet után a kezdésnél csak ezt az egyet kaptam elő),és így az egyik betűt mire magához tért a toll igencsak vastagabban deformáltan sikerült beírni a nagy idegességemben. ezzel nem is lenne gond csak azt írják h minden javított válasz rossznak számít.ezt ugye még véletlenül sem vehetik javítottnak ugye? mert akár a többihez képes annak is tűnhetne..ha ezen múlna a szóbeli megadnák?

lehet h hülye kérdés,de egyfolytában a vizsgán agyalok..nagyon fontos h meg legyen.bele se merek gondolni h nem sikerül.


2013. ápr. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebbe nem fognak belekötni. Az más lenne, ha áthúzod, és melléírsz valamit. Na az tényleg javítás. De szerintem ez nem tekinthető annak, hogyha EGYÉRTELMŰEN látszik, hogy mi akar lenni,
2013. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
épp ezen aggódok h kinek mi az egyértelmű...mert a többi betűmhöz képest elég gáz.dőlt is,vastagabb is ...de köszi a megnyugtató választ.
2013. ápr. 23. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Na mi volt?

Meglett a vizsga?

2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!