Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a munkahelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a munkahelyen megláttok egy helyes srácot megpróbáltok vele ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy jóképű szimpatikus pasival a női munkatársak is kedvesebbek.
2022. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan gondolják úgy, hogy munkahelyen nem ismerkednek. Ami szerintem is jogos. Irtó kellemetlen lenne elmenni egy randira, ami nem jól alakult, aztán naponta találkozni. Vagy szakítani és minden nap látni.


Főleg, hogy nem azt írtad, hogy úristen ilyen emberrel még nem találkoztam, annyira megfelelne nekem, hanem azt, hogy helyes srác. Kijössz a melóból, ugyanúgy fogsz látni, azzal próbálj meg. Ha nem sikerül úgysem látod többet.

2022. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ez az ő dolga lenne
2022. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!