Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Négyes szex?Volt részetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négyes szex?Volt részetek ilyenben? Párcserére gondolok. Hogy sült el a dolog?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha erre rámegy a kapcsolat, akkor ott más bajok is voltak, nem a hármas/négyes szex miatt megy tönkre.

Én az első barátnőmnek bedobtam az ötletet, teljesen elzárkózott tőle, bár ő eleve a szexet se élvezte annyira.

Aztán miután vele szakítottam, összejöttem egy főiskolás csajjal, én egyetemista voltam. A kolis szobatársnői előtt szexeltünk, sötétben, a másik 3 lány úgy tett, mintha aludna, volt egy, amelyik szűz volt, a másik kettő meg orrba-szájba csalta a pasiját. Akkor rájöttem, hogy nem lehet úgy élni, hogy nem önazonosan élem meg a szexualitasomat. Nekem a mások előtti vagy többesszex kell néha.

Későbbi barátnőimmel nem volt hármas, párcsere, nyilvános szex. Aztán egy egyetemi évfolyamtárs haver már végzés után elhívott magához és megengedte, hogy 3 napon és éjszakán át szexeljek a barátnőjével.

Voltam később harmadik több párnál (kb. 10 párt ismertem meg így GG-ről), meg két egyedülálló nővel is lett szexkapcsolatom ugyanonnan.


Akiknél gátlások vannak, hogy egymással megosszák a vágyaikat, hogy mi tenné őket boldoggá, egésszé, nem lehet a pár tagjai közt ezt nyíltan megbeszélni sértődés, szakítással fenyegetőzés nélkül, ott jobb is, ha szakítanak, mert nem egészséges a kapcsolat.

2022. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sipekilaci ***** válasza:
100%
Nekünk bejött. Baráti házaspárral. Volt párcsere, de négyes gabalyodás is.
2022. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!