Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, voltatok-e már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, voltatok-e már támogatói kapcsolatban tőletek idősebb férfivel? Ha még nem, izgat benneteket ez a dolog?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor egy tőletek valamivel vagy akár sokkal idősebb férfinek anyagi dolgokért (pénz, utazás, cuccok) cserébe tettetek meg erotikus jellegű dolgokat.

Ha volt már ilyen, milyen volt, mit csináltatok, mit éreztetek közben?

Ha csak fantáziáltok erről, milyennek képzelitek el, milyen esetben lennétek benne ilyesmiben?



2022. aug. 9. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Köszönjük Jelentve!
2022. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Normális vagy? Mi bajod van neked, te kis erkölcscsősz? Semmilyen témát nem lehet kidumálni itt, ami nem tetszik neked? Egy kérdést tettem fel, nem lányokat közvetítettem.
2022. aug. 9. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén nem vonz a dolog. Az idős férfiak igen, de hogy pénzért szexeljek valakivel, az nem túl szép gondolat. Hervasztó lenne, ha miután szeretkeztünk egy jót közli, hogy holnap mehetünk is vásárolni. Plusz, nincs a világon az a tárgy vagy utazás, amit lecserélnék a szerelemre. De ez csak én vagyok, nyilván ezzel másnak nincs problémája.
2022. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy hirdetés?
2022. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne az? Megpróbáltál jelentkezni rá? Mert akkor rossz helyre küldhetted az üzenetet, én nem kaptam semmit. :D
2022. aug. 9. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Bro' aki támogatói kapcsolatban van az csak egyetlen dologról fantáziál az egész történetben: a pénzről 😅 Arról hogy kevés "munkával", lehetőleg minél kevesebb találkozással és minél kevesebb szexel sok pénzt lehúzzon. Arra gondolnak amit a pénzből megvehetnek nem pedig a melós részére.
2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem is izgat
2022. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
szeretem csinálni
2022. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen. Sokkal idősebb volt, de nagyon sármos, intelligens, kedves.

És nagyon jövedelmező kapcsolat volt.

De nem tudom elképzelni, hogy csak a pénzért együtt lennék bárkivel, ha nincs vonzalom, nincs kémia...

2022. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Bocs hogy férfiként írok. De egy neves egyetem szomszédságában a lakásom

két szobáját egy-egy lány bérelte. Ha elbulizták a bérleti díjat akkor

előfordult, hogy szexuális szolgáltatást ajánlottak cserébe.

Mindig nagyon odaadóak voltak, és szinte barátnőként viselkedtek.

Soha nemlátszott egyiken sem, hogy zavarná a közel 20 év korkülönbség.

2022. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!