Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondjátok meg már fiúk,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjátok meg már fiúk,ha nem olyan kemény a pénisz( mintha félig állna kb a punciba) akkor hogy tud elélvezni ?

Figyelt kérdés

N

Mert tapasztaltam ezt néhany fiúval,akiknek elvileg nem volt kicsi méret ,de bent a hüvelyben nem éreztem annyira keménynek ....viszont el tudtak menni.Különbsèget azèrt tudok tenni mert voltak olyanok akiknek meg kemény volt kb ugyanakkora mérettel


2022. aug. 8. 00:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy van. Nekem mindig olyan kemény mint a beton 💪
2022. aug. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem most is kemény, ahogy a kérdêst és a valaszokat olvasom.
2022. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem jössz be nekik annyira...
2022. aug. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most ez fura lesz de csatak részegen nekem k@rva nehezen áll fel de volt hogy lesz@pott egy csaj és úgyis elmentem... egyszerüen nincs a kettőnek köze egymáshoz
2022. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Félkemenyen is el lehet menni, sőt m3g majdnem ernyedten is!
2022. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én is tudok nem túl keményen elsülni, de persze keményen könnyebb és jobb érzés is, gondolom emiatt. Amúgy meglepő, hogy hány nagyobb méretű srácnak vannak problémái az erekcióval, nem is tudom hány sztorit hallottam ex pasikról és ismerősöktől, hogy szuperül ment a dugás és azért maradt abba pár perc múlva, mert a pasi ellágyult, verni kellett, szopni kellett, hogy megint felálljon és így tovább. Általában nagyobb darabosak voltak ezek. Ha csak 1-2 lenne, nem tűnne fel, de nagyon sok ilyen sztorit hallottam.
2022. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!