Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,ti hogy tudtok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,ti hogy tudtok elélvezni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem,még soha nem volt orgazmusom férfi álltal(csak ha magamnak csinalom a csiklóizgatást) Elkéne tudnom élvezni magától a szextől?mármint,hogy beteszi a farkát és csináljuk.Remélem érthetően írtam lee
2022. júl. 29. 07:15
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is ugyan így vagyok vele, egyik pasitól se élveztem el, sőt nyalástól se, csak akkor tudok ha magamnak izgatom a csiklóm.
2022. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magától az aktustól nem,vagyis van amikor lovagolok akkor igen.Csiklómat ott ingerli erősen a hímvessző.Csiklómat szoktam más pózokban simizni és akkor elmegyek.Nyalitól szintén elélvezek,de nem mindig.
2022. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmusom nincs, csak csikló
2022. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is tanulható szerintem. Ha megbeszéled a pároddal és szex közben magadat is ingerled, akkor bár magadnak okoztad az orgazmust, mégis közös élmény lesz. A hetek-hónapok során meg egyre kevesebb öningerlésre lesz szükség és a végén azt veszed észre, hogy el tudtál menni pusztán a férfitól.
2022. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pasitól nem is fogsz csak magadtól

Szex alatt csak a pasiknak kell elmenni mert abból lesz gyerek

2022. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövid válasz, egyedül. +Ki kell tapasztalni mi esik jól, hogyan, mennyi ideig, stb.
2022. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki úgy hogy lovagló pózban vagytok, mozogsz rajta ahogy szoktál, ahogy kényelmes, nyálazza be az egyik ujját és dörzsölje közben. Te pedig mozgás közben egyre erősebben nyomd magad hozzá. Én ettől robbanok. De nem mindig kell hogy dörzsölje közben. Ujj nélkül is megy. 😋
2022. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!