Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim mellett vagy 4 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mellett vagy 4 éve nem dugtam egy jót. Lassan megorulok. Volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Minden más jó a szexen kívül, de az igazából sosem ment. Csak ezért szakítani nem tudtam eddig, de lassan megörülök...

2022. aug. 6. 18:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már megbeszelni, de nem megy. Szívesen szexelnek, csak sajnos nem vele... :(
2022. aug. 6. 19:35
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb helyen vagy ehhez!!
2022. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmmel nem dugtam már egy igazán jót 6 éve.

Pedig kezdetben ő volt legjobb nő az ágyban, akivel addig találkoztam.

2022. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
Igen, és gondolom ez csak az ő hibája. Nyilván. :D
2022. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy csak az ő hibája..
2022. aug. 6. 21:51
 17/26 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Nem kívánja a szexet? Talán lehet változtatni rajta, edzéssel, életmódváltással javulhat a helyzet. Kicsi a farka,nem érezni? Nagyobbat nem fog növeszteni az biztos. Hamar elmegy? Ezen lehet javítani ha benne megvan a szándék erre. Négy év alatt sokmindent meg lehetett volna oldani, persze ehhez nem ártana néha kommunikálni is egymással.
2022. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akarja elismerni, hogy merevedési problémái vannak. Pedig az esetek 60-70%-ban vagy fel sem áll neki, vagy fel óráig bohockodik, hogy legyen valami. Rohadt elkeserito az egész. Ráadásul ki se akar elégíteni.
2022. aug. 6. 23:49
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Írtam már, hogy megoldjuk!


Akár orálisan is :)

2022. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Na azt elhiszem hogy ez nagyon lehangoló lehet. Ráadásul ilyenkor a nőkben is ott motoszkálhatnak különféle negatív gondolatok hogy jajj nem vagyok elég szép/szexi/kívánatos, tutira más nőre vágyik, stb. Orvoshoz kellene menni első körben mert más egészségügyi probléma is lehet, a merevedési zavar már lehet hogy csak ennek tünete. Potencianövelőt is fel lehet íratni, manapság ez már nem gond csak ugye először a csávódnak el kellene oda jutni fejben hogy márpedig vele gondok vannak.
2022. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!