Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főleg férfiak ha kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak ha kapcsolatba vagytok és hármas szexre vágytok és meg is kapjátok akkor hogy viszonyultok a 2. Lányhoz (barátnő mellett)?

Figyelt kérdés
Utána vágytokrá esetleg,hogy csak kettesbe is kipróbáljátok? Ugyan annyit foglalkozol a két lánnyal vagy a barátnő nagyobb figyelmet kap azért?
2022. aug. 5. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Írj privátban és mesélek.
2022. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi hármasoztunk egy nagyon szép lánnyal. Nem vágytam rá egy pillanatra sem, hogy a másik lánnyal kettesben legyek, és a saját párommal végig érzékeltettem, hogy nagyon szeretem, de szexuális értelemben mind a két lánnyal egyformán foglalkoztam. Ebben a beszálló lány is intelligens partner volt, ő is azon iparkodott, hogy a barátnőm meg ne sértődjön.
2022. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neha eszembe jut hogy lennek vele kettesbe. Ugyan annyi figyelmet kap, es ugyan olyan odafigyelest es tiszteletet. De valahogy megis lehet erzni ki a párom 😊
2022. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor ilyenre került sor mindig a páromon volt a hangsúly (ő biszex és a plusz csajnál is ezt kerestük), elsősorban mind a ketten vele foglalkoztunk (kifejezetten élvezi ha egy nő orálozik neki és közben én is benne vagyok). A plusz beszállóval megbeszélés alapján megy minden, volt amikor vele is volt behatolás, de volt amikor annyi volt a max hogy ketten oráloztak nekem. Eddig a max ami a plusz csajjal történt az volt hogy ő szerette popsiba míg páromnak az tabu így, vele oda közben meg a párom játszott vele egy rezgős távirányítós vibrotojással...

Régi szép idők...

2022. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is voltunk már többesben, lány, fiú, pár. Ha a játékszabályok tiszták, akkor nem kellene féltékenység és sértődésnek lennie, persze csak akkor, ha betartjátok. Persze első 1-2 alkalommal még óriási az izgulás és csinálhatsz olyat, ami lehet picit tabu. De ezeket át kell beszélni.

Nekünk szabály, hogy mindent együtt, még akkor is ha valami csak "kettesben" történik, azt sosem titkolózva vagy háta mögött, hanem a másik engedélyével. Ebből kiindulva:

- az hogy az új beszállóval kicsit jobban foglalkozol, az tök normális, ő az új, ő az érdekes, ő a kinky és tabu, hát teljesen normális, hogy esetleg jobban beizgulsz, magasabb a pulzus, többet csinálsz. Ha párodat zavarja, ezt meg kell beszélni

- csapatként vagytok, úgy is kell viselkedni. Ez nem jelenti, hogy pont ugyanannyit kell adni a párodnak, mert lehet ő is örül, hogy neked valami új dologban van részed és élvezi, hogy élvezed, ugyanúgy neked is lehet engedned kell, ha beszálló pasi valami nagyon jót csinál, akkor had élvezze a párod, haza úgyis együtt mentek

- teljesen normális, hogy fantázia van, nálunk hetekig tart az utóhatás általában, minden szex utána erről szól, az élményekről, fantáziákról, tapasztalatokról. És ez simán belefér, ha mondjuk előre letisztázzátok azt, hogy nincs privát beszélgetés és találkozó utána, minden mindig együtt. Nálunk egyszeri alkalom szokott lenni, ezt a beszállóval is szoktuk tisztázni, hogy mi nem hosszútávú barátot keresünk és tartjuk magunkat ehhez. Még akkor is ha minden klappol, akkor is inkább elkönyveljük egyszeri szuper alkalomnak. Ismételt találkozó és ismételt menet csakis swingerben vagy hasonló buliban, nem privátban. Ez a távolságtartás ha megvan, nem lesz baj belőle.

- egy utolsó megjegyzés: szerintem a legtutibb, ha az azonos nemű tag tartja a kapcsolatot. Szóval extra lánynál az asszony tartsa a kapcsolatot, beszálló pasinál a férj. Úgyis nekik kell elsősorban megfelelni.

2022. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

50-50%


Csinálnám kettesben is, de kapcsolat csak a barátnőmmel

2022. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor bevettünk egy csajt harmadiknak, nagyon ráizgultam.

Úgy alakult, hogy titokban kefélgettünk kettesben, meg néha összejöttünk hármasra is

szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!