Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem tudok elkotelezodni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok elkotelezodni egy ferfi mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon kinos kerdes es mar eskuszom, hogy en erzem magam egy ribinek. Minden kapcsolatom(4) eddig ugy alakult,hogy ismerkedes alatt minden tokeletes, parkapcsolat lesz kesobb, majd par honap mulva kiabrandulok a masikbol. Ez miert lehet? Egyszeruen ha szexualisan valaki mashoz vonzodom akkor hirtelen nem erzek mar semmit sem az exem irant. Ez normalis? Lehet, hogy soha nem is voltam szerelmes? Nekem nem is kene parkapcsolatban lennem ezek szerint?
2022. júl. 15. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen, ez azért van mert nem vagy szerelmes csak tetszik neked.

Majd ha olyan szerelmes leszel hogy még aludni se, és enni se tudsz, na akkor at tovább fog tartani.

2022. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Meg kell nyugtassalak. Nem mindenki alkalmas a monogám párkapcsolatra.

Én 39 éves vagyok, és életemben egyetlen hosszabb kapcsolatom volt, még a húszas éveim elején. Azóta inkább nem verem át a pasikat, nem áltatok senkit. Vannak szexpartnereim, és ha úgy esik jól, egy-két alkalmi is belefér időnként.

De az is lehet, hogy még idő kell neked, hogy elég nyugodt legyen a lelked egy igazán jó kapcsolathoz. Adj magadnak időt, és éld az életed. Ne egy elvárásnak akarj megfelelni.

2022. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerelmek, vágyak jönnek és mennek, ez így természetes. Nem klappol mindenki mindenkivel. Ha így lenne akkor élete első szerelmével élne mindenki, de nem így van. Sok olyan dolog van ami "menet közben" derül ki. Az hogy exed nem érdekel - persze hiszen túl vagy rajta (akkor van gond ha ez nem így lenne és az új kapcsolatodban is folyton az exed után ácsingóznál).

A leírásodból nehéz megmondani hogy kötődési diszfunkció áll fent, vagy csak a fenti természetes folyamat részese vagy ami teljesen normális.

2022. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!