Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy életen át ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy életen át ki lehet tartani egy pár mellett?

Figyelt kérdés
Néha botlások beleférnek?

2022. aug. 1. 19:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, néha belefér
Nem, kizárt dolog
Igen, gyakran belefér
Nem, csak bizonyos esetekben
54 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinél előfordul,hogy hibázik, de az igazi szerelelem kitarthat egy életen át, de ez kétemberen múlik,ember tipus válogatja.
2022. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A párod mellett nem feltétlenül kell egy életre kitartani, de amíg együtt vagytok, addig igen. Ha nem bírnál kitartani mellette, akkor az intő jel arra, hogy már nem olyan a kapcsolatotok, mint régen.
2022. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
olyanhoz mentem férjhez aki képes kommunikálni, és megadja nekem azt az élvezetet amit én szeretek
2022. aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha neki vannak a világ legjobb csöcsei akkor ki lehet tartani.
2022. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleim és a szüleim ilyenek voltak, anyu még él szerencsére. Emlékszem a kórházban a nagymamám a papáért aggódott, szerette volna látni mindenáron. Akkor még nem tudtuk, de a buszon hazafelé, jött a telefon, hogy meghalt, ő tuti érezte. És annyira szerették egymást, hogy amikor a papát anno elvitték harcolni, a mama elérte, hogy akkor a fegyvergyárban helyezzék el a papát. Ők az apu szülei voltak, 8 évvel volt idősebb a papa.

Az anyu szülei között 1 év volt a mama idősebb. Anno mikor a papát elvitték Don kanyarhoz és a parancsnokuk, mikor látta, esélytelen a helyzet, mondta, hogy jussanak haza valahogy és még 2 bajtársával elindultak, mindig este, nehogy bajba kerüljenek és bujkálva, fagyott földből krumplit kikaparva, hónapok után haza értek. Az akkor 25é nagypapám pár hónap múlva összeházasodott a mamámmal, a fotókon látszik, mennyire lefogyott. Emiatt nem szerette a karácsonyt, vis a fenyőgyanta illatát, mikor állította fel és faragta ki, mivel az erdőben haladtak, hogy visszajussanak. De ezt egy 9é kislánynak nem lehetett elmagyarázni, ő anyu húga.

Az unokatestvéreim is hűségesek. És volt, egy esti gimis osztálytársnőm, aki egy éjszaka őszült meg, mert a férjét kórházba kellett szállítani, annyira szerette és aggódott érte, sikerült megmenteni, utána a nő festette a haját, nagy szeretetben éltek.


A magam részéről, volt pár hosszú kapcsolatom és az egyik tabu mentes volt, ott más miatt nem működött és szakítottam, kalandom is szingliként.

Azt mondom, már csak nyitott kapcsolat, nem megy a monogámia, de sose csaltam meg senkit.

Nem vagyunk egyformák, még szép. Pálcát senki felett nem török.


N

2022. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha szeretek vkit akkor az kitart egy életen át, de az tuti nem hogy ne farkaljak meg néha 1-2 más nőt. Még a legjobb nő is uncsi pár év után. Legutóbbi nőmmel 6 évig voltam, azt utolsó 2 évben már másokat is lekezeltem, 1x élek , mit legyek szent
2022. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mire válaszolunk a szavazásnál? Hogy ki lehet-e tartani, vagy hogy belefér-e botlás?
2022. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 ahogy értelmeztem a megadott szövegekből, az utóbbira!


#5

2022. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Az összetartás képessége nem a kezdeti szerelem mértékén vagy a szexuális inger szintjén múlik, HANEM KURVÁRA A HÉTKÖZNAPI KOMPATIBILITÁSON.


Jöhetnek a lepontozások... ezt muszáj volt

2022. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
9 Nem, ez a csöcsökön múlik. Ha olyan cickóid vannak amitől a férfi farka kiugrik a boxerból akkor biztos lehetsz benne hogy kitartana melled bármelyik férfi. A cickóiddal bármit elérhetsz ha fantasztikusak.
2022. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!