Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen lány csak szex miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lány csak szex miatt akar barátot?

Figyelt kérdés

Meg akartam volna ismerni egy lányt normálisan, de kiderült hogy van barátja, ezek után békénhagytam. Aztán amikor szakított akkor jó lettem volna neki.

De most komolyan egy ilyen lány csak akar maga mellé valakit, kb mindegy hogy ki csak legyen valaki, nekem ebből a viselkedésből ez jön le.


2022. aug. 6. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Az jönne le, hogy nem tudnám komolyan venni a szándékait. Ne használjon már senki "búfelejtőnek"!

Ha úgy döntesz, hogy mégis megpróbálsz vele összehozni valamit, akkor azért előtte küldd már el a csajszit egy STD szűrésre! Biztos, ami biztos. :D

2022. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak érzelemfüggők akiknek "csak legyen már valakim", s képesek öt perc alatt szerelmesek lenni. Ettől a nőknél fordítva működik a dolog, ha van párjuk akkor naná hogy akarnak tőle szexet is, de csak azért nem ugranak bele egy kapcsolatba hogy szex is legyen. Azt kapcsolat nélkül is bármikor megkapják, kettőt csettintenek és tucatnyi jelöltből válogathatnak.
2022. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!