Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nagy része csak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy része csak szex miatt akar barátot?

Figyelt kérdés

Ahogy itt olvasom a legtöbb lány kapcsolat függő. Jó tudom hogy szeretett is kap az ember a párjától, de azt más is tudja pótolni amiatt nem kell görcsösen fiút keresni. Tehát akkor valószínűleg a szex az ami vezényli őket hogy legyen barátjuk. Meg gondolom a megfelelési kényszer az ismerősök előtt mert ha nincs senkije akkor biztos kattant...


Jól gondolom?


Én fiú vagyok sosem volt még barátnőm, de nekem a szeretet az ami miatt leginkább szeretnék barátnőt. Csak a szex hiánya miatt összejönni valakivel szerintem nagyon gáz.


2020. ápr. 22. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez pont fordítva vanL
2020. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

ha szexhiányunk van, akkor alkalmizunk, ha törődést, és szeretetet igénylünk, és/vagy beleestünk a srácba, akkor összejövünk vele

23/n

2020. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2020. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Az első mondatból kiderül, hogy még nem volt barátnőd.

Nem azért keresnek, vagy akarnak kapcsolatot a nők, mert kell a szex nekik.

Azt bármikor megtudják oldani.

Ha csak szex kell nekik, akkor van a szex viszony, ami pont elég erre a célra.

Tehát az a nő, vagy legyen férfi, aki párkapcsolatot keres, az társat keres, amiben nyilván van szex is, és minden más, ami 1 kapcsolatban.


F/34

2020. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

2-es vagyok

és olyan szeretetet nem kapunk az anyukánktól

2020. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Wow, ez így erős volt. A szeretetet lehet máshogy is pótolni? Valóban. Akkor, a szexre vágyóknak mondd meg, hogy szexeljenek valami hajléktalannal. Látod, a szexet is lehet pótolni... Vagy maszturbáljanak.


Ha már nem vagy tini, akkor remélhetőleg tudod, hogy szeretet és szeretet között is van különbség.

2020. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Vigyázni kell ezekkel mert álnok egy faj.

F

2020. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez pont fordítva működik barátom. A nők kapcsolatot, szerető, odaadó társat, megbízható partnert szeretnének elsősorban - az meg természetes hogy van vele szex.

Ettől még a szexet is kívánják - leginkább a fentik "paramétereknek" megfelelő pasival nem random idegennel.

Ettől még van aki nem akar kapcsolatot, csak rendszeres szeretőt, de azok meg pont lesz..ják a "társadalmi elvárásokat", magukért teszik nem azért hogy a szomszédnak bemutassák - tessék itt van Pisti aki egy héten 3x jól meg...sz.

2020. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig azért nem akartam kapcsolatot mert nem láttam értelmét a szexen kívül. Aztán szerelmes lettem egy férfiba ahogyan még sohasem. Megmutatta az élet jó oldalát és azt is h miért jó kapcsolatban lenni. Így tehát nem azért vagyok most kapcsolatban, mert csak a szex kéne. 23/N
2020. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Elég rosszul látod
2020. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!