Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Párom egy ideje az eggyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom egy ideje az eggyik barátnőmmel álmodik, csók, és vegül szex. Szerintetek mit kellene tenni? . Nem akar mással lenni, nem akar megcsalni, mindig csak állmok formában jelennek meg ezek.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se.kell tenni, sztem mindenkinek vannak ilyen almai. L
2020. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor voltak hasonló álmaim, amikor a bnőm egyik barátnője (aki a kolléganőm volt) rettenetesen bejött. Amióta nem úgy tekintek rá, nem álmodok vele.
2020. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez elég cink.

Lelkiismeretfurdalása van amiatt,hogy legszívesebben dugná mint a lopott biciklit.

Es meg el is meseli neked xD

2020. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A közmondás szerint: "Éhes disznó makkal álmodik."

Érthetőbben: "Éhes makkal disznóságokat álmodik az ember."

2020. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És te honnan tudsz erről?
2020. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nocsak gondolatolvasó vagy? Inkább örülj neki, hogy bízik benned annyira, hogy úgy érzi megoszthatja az álmait. Ne parázz rá, persze az is lehet 3-ast szeretne és így célozgat rá. Ki tudja? Kérdezd meg tőle, kicsit beszélgess vele, mi nem vagyunk gondolatolvasók.
2020. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen mindig elmondja, és utálja ezt. A 3-ba nem menne bele azt mondja
2020. ápr. 18. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Utálja, hogy ilyeneket álmodik, de azért elmondja Neked.

Ez nekem nagyon furcsa. Valamihez egyengeti az utat...

Hogy mit kellene tenni? Ne mondja el! Az álmainak nem tud parancsolni.

2020. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, tényleg furcsa, hogy megbeszéled a pároddal (akiben elvileg a legjobban bízhatsz és legőszintébb lehetsz a világon) az álmaidat?


A kérdezőnek: nekem minél inkább a párom tölti ki a gondolatvilágomat, érzéseimet, annál gyakrabban álmodok vele, de persze időről időre beköszönnek más nők is. Van köztük olyan, akinél konkrétan meg tudom nevezni, mitől beindító, mitől más, mint a párommal. Szóval mondhatjuk azt is, hogy majd elmúlik, de talán nem szalasztanám el az alkalmat egy kis közös fejlődésre: mit tud az az álombéli nő, hogy végül mindig álombéli szex lesz belőle? Esetleg nem derülhet fény a párod egy-két titkos vágyára, ami megvalósításával még jobb lehetne a kapcsolatotok?

2020. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi értelme van annak,hogy néhány válaszadó ennyire túlspilázza a dolgot.

Nagyon egyszerű az egész.

A pasid izgul a barátnődre,nem kicsit. Nem tehet róla, lehet ő sem akarja, rosszul is érzi magát, de akkor is iszonyatosan kívánja.

Mivel szeret, elmondja neked. Fél,hogy talán te is ilyesmit érzel más pasik iránt. Ennyi az egész.

Hogy mit tehetsz?

Semmit.

2020. ápr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!