Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a szex a lányoknak? Ha barátot szeretnél akkor annak mennyi "részben" a szex az oka?

Figyelt kérdés
Szóval barátot inkább a szeretet miatt akarsz vagy a szex miatt?
2022. jún. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A nők igenis szeretik a szexet, jobban, mint a férfiak.

Másrészt nem kell ahhoz barát, hogy legyen szex.

2022. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő miatt. Egyiket sem lehet beáldozni
2022. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátot érzelmek miatt és szex miatt. Ha csak szex kell ahhoz meg nem kell barát.
2022. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #2 írja. Fontos a jó szex, mert az az egyik alapja. De nem csak a szex fontos, ha hosszú távon gondolkodik az ember
2022. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon
2022. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Elvileg a partnereimnek nem csak jó volt a szex hanem jobb. Amúgy sem csak azt kapták, többször főztem is... Persze olyan is volt hogy kopogtam és nyaltam.

Hosszabb távon egyikkel sem működött, mindegyik barátot akart. Bár lehet túl sokat nyújtottam.


33f Debrecen

2022. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a szex, de direktbe nem agyalok ezen mikor összejövök egy sráccal. Nem futtatom le az agyamban hogy na fix dugópajtim lesz. Más szempontok nálam fontosabbak az ismerkedés fázisában. Nem kell szex ahhoz hogy összejöjjek valakivel, viszont hogy vele maradjak ahhoz már igen. Sok mindent meg akarok élni egy kapcsolatban, szeretni, szeretve lenni ÉS majd szexelni is.
2022. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy szeretik a szexet a nők mint a férfiak - csak éppen előbbiek nem mindenkivel, kell hozzá "némi" bizalom, érzelmi kötődés.

Szex vs. kapcsolat egy furcsa kettősség. Ha csak a szexről szól az nem társkapcsolat. Jó társkapcsolat viszont nincs jó szex nélkül (értsd egy jó társkapcsolat sokkal többről szól mint a szex, de az IS kell hozzá).

2022. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!