Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért ennyire fontos a szex?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek aki alig van egyedül. Nekem fura az hogy lehet hamar megfelelőt találni, meg minek kell mindig, mindenáron valaki. Miért nem lehet egyedül is meglenni, túl sem lép az egyiken de jön a következő.

Meg egy lánynál nem valami előnyös ha sok partnere volt. (Persze fiúnál sem az.)


2022. máj. 7. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezen már né is gondolkoztam. Csomó lány,a kit ismertem 2 hétig nem votlak egyedül :D Vagy aki igen, annak is volt dugópajtija. :D
2022. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet. Talán ezek a leggyakoribbak: Kapcsolatfüggőség, önbizalomhiány, társadalmi nyomás és megszokás.
2022. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen érdekes dolog ez. Meg az is hogy olyan sok beképzelt nő van. Látod ahogy ül és simogatja az egyenes fekete haját, de ezt akkora egoval teszi, hogy az fertelem.
2022. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Imádok szexelni. Szerinted egy lánynak ezt elkellellene fojtania?
2022. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem az a baja hogy folyton szexelsz, hanem hogy mindig mással.
2022. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy a társadalmi berendezkedés alapján csak a lánytól és igényszintjétől függ, hogy mikor és mennyi szexpartnert talál, ha egy fokkal szebb egy ogrénál.

Nem, nem vagyok incel meg ilyen baromságok, ezek szimpla tények. Illetve nagyon sok lányt eleve úgy nevelnek, hogy ő a kis hercegnőcske, aztán olyan undormány viselkedésű ember lesz belőle, hogy tényleg a konkrét hányinger kerülget tőle.

2022. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mindenki maga eldöntheti, akár férfi, akár nő, hogy neki mennyi az ideális partnerszám.


Én is elég szexcentrikus vagyok, ezért kell valamilyen partner, ez nem azt jelenti, hogy állandóan kapcsolatból kapcsolatba kell ugrálni. De tény, hogy jobb szerettem, ha van ki kielégít. Nyilván ha muszáj (nem találok megfelelőt) , akkor kibírom szex nélkül, amíg szükséges.

Szerencsére már nem kell ilyeneken aggódnom, mióta normális, jól működő párkapcsolatom van.

2022. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Miért ennyire fontos a szex?! Szerintem inkább a fiatalabb korosztálynak.


Persze, nincs korhoz kötve ez, inkább vérmérséklethez, vagy neveltetéshez, esetleg vallásos meggyőződéshez...


Nekem olyan ismeretségi köröm van, ahol nagyon-nagyon hosszú ideig megvannak szex nélkül a hölgytársaim (barátnők.) Több évről van szó. Nem érződik rajtuk, hogy emiatt túlzottan megkeseredettek lennének.


Engem sem érdekel addig ez a dolog, amíg valaki olyan nem akad az utamba, akivel összhangot tudnánk legalább nagy vonalakban találni.

2022. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Haver minden egészséges embernek fontos a szex! Ettől a nők többsége még nem jár ágyról-ágyra. Bár ettől még van aki nem kombinálja túl a dolgot ha élvezetekről van szó.

Azt áruld már el hogy ez neked miért fáj??? Egészségükre!

2022. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!