Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok őszintén ti barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén ti barátot leginkább a szex miatt akartok?

Figyelt kérdés

Régebben úgy gondoltam hogy a lányok többsége társ, szeretet miatt akár barátot és nem a szex az elsődleges.

De csalódtam a lányokban. Én hiába közelítek normálisan a lányokhoz, nem akarnak komoly kapcsolatot. Volt egy lány akivel eleinte azt hittem lehet valami, de aztán összejött egy olyan fiúval akivel tuti már az első találkozásnál szexeltek. Szóval ennyit az érzelemről. Ennél a lánynál nagyon azt éreztem hogy csak a szex miatt akár barátot. Eddig még sosem volt barátnőm, csak szexet akarnak a lányok tőlem max, de azt is ritkán.


2020. márc. 3. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első pasimmal csak azért jöttem össze, hogy elveszítsem a szüzességem
2020. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szexet akar, van, aki kapcsolatot. Ilyen szempontból ugyanúgy működünk mint a pasik.
2020. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy nem a szex miatt.
2020. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csicuki ***** válasza:

Az élet nem habos torta.

Van akinek fontosabb a sex minden másnál de ez pasikra is igaz. Nem vetíthetünk le mindent csak az egyik nemre. Sok lány van akinek számít a szeretet a beszélgetés a kapcsolat.

2020. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nagyon nem állja meg a helyét. Csak mert neked ilyenek voltak a személyes tapasztalataid, még nem jelenti azt, hogy minden lány ilyen. Köztudott, hogy átlagban nézve a nők az érzelmeket preferálják, és a szex is abból indul ki, egy férfi esetében ez fordítva van legtöbbször. De ettől még egy érett felfogású férfi és nő, tehát mindkét nem az egyéb dolgok miatt kezd kötődni egymáshoz, és nem a szex élvez prioritást. Elengedhetetlen, de nem ebből lesz egy kapcsolat. Aki bármi mást kapcsolatnak mer nevezni, az csupán szexkapcsolat, csak gáz beismernie, mert attól értéktelenné válik mások szemében.
2020. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ahaxd
2020. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért jövök össze valakivel hogy csak szexeljek.
2020. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul látod. S most belegázolok a kis lelkivilágodba: a lány azért választotta a másik pasit mert jobban tetszett neki, szimpatikusabb volt (az hogy szex is van köztük meg a XXI. században természetes). Sőt mi több, az hogy 1-2 alkalom után otthagynak a csajok inkább az oka az lehet, hogy figyelmetlen vagy, vagy önző.


Fogadd meg a tanácsom: ne azt nézd te mit akarsz, hanem azt hogy mit adhatsz a másiknak! Figyelj rá, ismerd meg a vágyaid, a gondolatait, ha teljesíted akkor már te is tudsz kérni.

2020. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!