Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők szerint szép vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szerint szép vagyok, nem pedig jóképű, az annyit jelent, hogy nem látják bennem a férfit?

Figyelt kérdés
Hanem inkább ilyen meleg, szépfiú vagyok a szemükben?
2022. aug. 5. 23:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%
#20 az általad említett jóembernek az állkapcsa, igen csak távol áll a széptől.
2022. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
21: az általam említett embernek nem kell, hogy lapát álla legyen, mert úgy szép ahogy van. Hadd döntsem már el nőként, hogy melyik férfi néz ki jól és melyik nem. Vagy ezt is te döntenéd el helyettem?
2022. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
28%

nem lapát áll kell, de egy szép emberhez hozzátartozik, hogy az arcához esztétikailag passzoló állkapcsa van.

ennek a fickónak olyan állkapcsa van, mint egy kisegérnek, aki összenyomódott a lyukban (az egész fickónak van egyébként egy kisegeres aurája)


idétlen, és torz.

az, hogy neked tetszik, az egy dolog, de hadd legyen másnak is véleménye.

2022. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
Persze, lehet másnak is véleménye. Csak ne egy incel akarja megmondani a nőknek, hogy a nőknek mi jön be és mi nem. Ti mélyen megvagytok győződve arról, hogy nekünk a lapátáll és vadászszem kell, ezt valahogy még a nőknél is jobban tudjátok.. Aztán nem is értitek, ha valakinek (és rajtam kívül még sok millió csajnak) meg Timothee arca tetszik. Szerintem kutassátok még kicsit a nőket, mert valahol félrecsúszott a nagy tudomány.
2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
28%

ennek a fickónak (srácnak) sajnos nagyon torz, kifejezetten csúnya állkapcsa van.


a hozzászólásod többi részét nem értem. honnan van egy fiatal lányban ennyi gyűlölet, és frusztráltság?

2022. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Senki más nem jön a férfiak állkapcsával csak az incelek. Ezt mantrázzátok, mintha valami biztos recept lenne. Azt hiszitek, hogy egy megfelelő állkapocs megoldaná minden problémátok. De nem oldja meg, mert nálatok nem az állkapocs a probléma.
2022. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

utána kellett nézzek ennek az incelezésnek, hogy mit is jelent valójában.

hát ahogy olvastam, ezt a szűz férfiakra írják, vagy mi.

egyik sem vagyok, 37 éves nő vagyok.


szóval én akkor mint "női incel" maradnék inkább a fiatalkori tom cruisenál, vagy a fiatal brad pittnél

ezek a kissé torz, homoszexuális fiúcskák sajnos nagyon elterjedtek manapság, a fiatal lányok között. elég gáz :(


azon töprengek, hogy miféle gyerekkori frusztrációd lehet, hogy a csúnya embereket gondolod szépnek...te is csúnya vagy?

ez egy anonim fórum, elmondhatod nyugodtan, és biztos lesz, aki segít!

2022. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

T. Chalamet szerintem is szép. Bájos, helyes. Mondjuk nekem mindig is tetszettek a lányosabb fiúk.

De a fiatal Brad Pittet se rugdosnám ki az ágyból :P


Egy másik 37L

2022. aug. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

#28

számomra érthetetlen, hogy hogyan tetszhet valakinek ez


[link]


és ez is


[link]


az elsőn látok egy kifejezetten szexi, sármos, izmos, kicsit amolyan kisfiúan ártatlan, jólelkű férfit, aki még fényképen is illatos :)


a másodikon egy sunyi, tornából felmentett girnyót látok, akiről minden eszembe jut, csak az nem, hogy hozzámérjen, és nem csak azért, mert valószínűleg homoszexuális, és nem csak azért, mert valószínűleg egyszámjegyű a kukija, hanem mert gusztustalan az egész kisugárzása, áporodott, taszító.

2022. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
#28 Olyan stílusban beszelsz, mintha te magad lennél az, aki megszabja ki mennyit ér, és méltó e arra, hogy a puncija közelébe férkőzhessen. 😄 Hidd el, te sem kellenel neki, és kap nalad szazszor jobb nőket, a gusztustalan stilusoddal meg kitorolheted a velemenyed, senki nem kíváncsi rá.
2022. aug. 7. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!