Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők szerint szép vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szerint szép vagyok, nem pedig jóképű, az annyit jelent, hogy nem látják bennem a férfit?

Figyelt kérdés
Hanem inkább ilyen meleg, szépfiú vagyok a szemükben?
2022. aug. 5. 23:22
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
#9 Pont hasonló arvonásaim vannak,mint az első csávónak.
2022. aug. 6. 01:14
 12/40 anonim ***** válasza:

Hat akkor orulj neki mert nate archibaldot velem egyutt nagyon sok lany meggyomoszolne :D

9 voltam.

2022. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyok, nem arra vágyom. Azt szeretném, hogy úgy nézzen rám a nő, mint akiben férfit lát, és nem az jut eszébe rólam, hogy szanaszét szedne, hanem hogy szanaszét szedetné magát velem.
2022. aug. 6. 01:26
 14/40 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

told le a gatyád, állítsd fel az angyalbögyörőd, és megkapod a választ arra, hogy férfi vagy-e, vagy csak "szép".

2022. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
13- borosta, nem kisfius hanem erett ferfis komoly hajvagas, kidolgozott test. Ezek a kulsosegek segithetnek talan.
2022. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
#15 Nem igazán.
2022. aug. 6. 01:31
 17/40 anonim ***** válasza:
91%

Hát már nem azért, de én örülnék neki, ha egy szép férfi darabokra szedne :)

Nem kellene, hogy ez zavarjon, ha helyes vagy, akkor lesz olyan, aki bőven boldogan hanyattdobja magát, hogy kúrd rommá, hidd el.


36L

2022. aug. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezt jelenti, és mivel a nők ízlése gyakorlatilag egyforma, ez alapján kijelenthető, hogy nem nézel ki jól.
2022. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

#17

mintha nem értetted volna a kérdező problémáját.

2022. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%
Nőként válaszolok. A szép azt jelenti, hogy szép. Tehát bejössz nekik. Nekünk a szép férfiak is tetszenek, nemcsak a férfiasak. Az nem baj, hogy nem vagy izmos, ez később is alakulhat, de vannak lányok, akiknek így is nagyon bejössz, hidd el. Ott van Timothee Chalamet, ő is tipikusan szép. És rengeteg csaj döglik utána, szóval..
2022. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!