Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos szexuálisan kiélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos szexuálisan kiélni magunkat mielőtt elköteleződünk?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Nem , az elsővel is ki lehet élni vàgyainkat
Legalább 1 szexuàlis tapasztalat/múlt kell (màssal)
Több is kell 3-4, komoly és vagy alkalmi akàr fizetős
Csapj a lecsóba 10+ az alap
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező. 18alatti vagy látszik.. Ha majd lesz annyi eszed amivel lehet.. majd akkor. Addig ne szaporodj

Fizetős? Azt irtad.. ra vagy utalva? :D

2022. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom és tapasztaltam, hogy nem csak azért kell több kapcsolat, hogy szexuálisan ki tudd élni magad, hanem hogy minél több embert megismerj és ezáltal el tudd dönteni, hogy kivel jó hosszú távon. Ha az első barátnőmmel együtt maradtunk volna, szerintem már a diliházban lennék, mert szörnyű volt a kapcsolat végén. Eddig 5 kapcsolatom volt és idő közben rengeteget tanultam a lányokról, kapcsolatokról. Szóval én a minél több komoly kapcsolatra szavazok, nem a minél több egyéjszakásra. Komoly kapcsolatban is lehet sokat szexelni. A szex nem csak úgy lehet sok, ha egyéjszakásokat csinálsz, hanem lehet sok komoly kapcsolatod is. Egy féléves kapcsolat is lehet komoly.
2022. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem àrulom el a koromat de 18 fölött vagyok , ne lottóz szerintem 😂
2022. aug. 4. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen az igaz higy komoly kapcsolatban többet szexelsz, viszont a vàltozatossàgot nem kapod annyira meg mint mondjuk aki minden héten màssal csinàlja. ott meg csak a nyers sex van érzelmek nélkül.. Viszont ha valaki nem is akarja megismerni a màsikat? Csak az kell neki hogy testileg kielégüljön mindig màssal? Én most ìgy idősebben ezt érzem mivel későn kezdtem az ipart..komoly kapcsolatbol csak 1 volt azóta alkalmik vannak
2022. aug. 4. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, hogy ennek nincsen mércéje. Olyan ez, mintha egy politikustól kérdeznéd, hogy szerinte milyen összegig elfogadható a korrupció és lopás.
2022. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem undorító. Csak az állatok "élik ki a vágyaikat", mindenféle többlet nélkül.
2022. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!