Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korotokban éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban éreztétek azt lányok hogy készen álltok az elköteleződésre?

Figyelt kérdés
Mikkora élted ki magad a fiúk tekintetében? Mikor volt az hogy nem akarsz több fiút, csak egyet, de őt örökre?
2021. dec. 28. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem egy tündérmese, van, amit nem látsz előre. Sose voltam alkalmizgatós típus, mindig tartós kapcsolataim voltak. És nem volt hiányérzetem, én ilyen vagyok. Minden kapcsolatomban azt éreztem, hogy vele jól megvagyunk, tart ameddig tart. Az élet úgy hozta, hogy szakítani kellett, mindenki megélni ezt. Most huszonéves vagyok, elegendő tapasztalattal, van egy párom már 3 éve, akivel nagyon szeretjük egymást. Én úgy érzem, hogy boldogan öregednék meg mellette, nem vágyok másra. De sose lehet tudni. Sajnos senkibe sincs "igazidetektor".
2021. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 16 évesen, és nem is volt sok kapcsolatom. 19 évesen vadásztam le a férjemet, azóta is együtt vagyunk. Én sosem éreztem azt, hogy partnerek számában ki akarom magam élni. Most vagyok 31, és még mindig nem jött el ez az érzés, pedig sokan ezt jósolták.
2021. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik és nem életkor függvénye elsősorban. Attól függ mikor jön egy olyan pasi az életében akiről azt érzi hogy megtalál benne mindent - s mennyire fog összepasszolni az adott pasival.

Nem úgy működik, hogy hú most már x éves vagyok, na akkor keresek egy férjnek valót s elkezdik valami listából nézegetni annak a tulajdonságait. Aki így tesz és nem a szívére hallgat az találja magát úgy majd az esküvő után, hogy ugyan van egy férje de nem érzi magát boldognak. A szívre ÉS az észre együttesen kell hallgatni.

2021. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen ismertem meg az első barátom. El tudtam volna már akkor is kotelezodni, csak nem illettunk egymáshoz egyáltalán, négy ev után vége lett. Most 23 vagyok, nem az elköteleződéssel van bajom, csak nem találok erre alkalmas pasit. Addig marad a szexkapcsolat.
2021. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán 22 éves korom körül éreztem már azt, hogy jó lenne már valami hosszútávú. Most 25 évesen meg aztán nagyon tisztán látom már azt is, hogy mit szeretnék. Csak nem találok megfelelő férfit. Addig meg marad a szexkapcsolat, ha arra lesz ideális jelölt.
2021. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!