Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti huszonévesen mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti huszonévesen mennyire akartok lehorgonyozni, elköteleződni, megállapodni?

Figyelt kérdés
Valaki eltudja magát képzelni párkapcsolatban vagy házasságban? Vagy inkább kicsapongó életmódot folytattok? Ezalatt azt értem, hogy alkalmi, egy éjszakás szex. Én azt vallom, hogy a párkapcsolat/házasság is egy lehetőség a boldogsághoz, de mi van akkor, ha valaki egy futókalandban találja meg önmagát?

2019. júl. 20. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, az más kérdés hogy nőt nem talaltam hozza még

F30

2019. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 évesen jöttem össze egy pasival, 8,5 évig voltunk együtt, semmi kicsapongás.
2019. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: Benyooo te vagy??
2019. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy nem kell még komoly kapcsolatba kezdeni ilyen idősen. Most vagyunk fiatalok, most kell kiélni magunkat. Nyilván ha találsz egy olyan párt, akit nagyon szeretsz és jól érzed magad vele, akkor azt nem kell elengedni, de görcsösen sem kell keresni csak azért, hogy legyen melletted valaki. Meg nálunk most az az új divat, hogy 23-24 évesen mindenkit eljegyeznek. Minek?! Nem látom értelmét.
2019. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!