Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik fiatalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik fiatalon csak dugni akarnak, komolyabb elköteleződés nélkül, nem félnek attól hogy elfogynak a normális fiúk?

Figyelt kérdés
Lehet most jónak tűnik ez az életmód, de miért nem gondolnak a jövőre? Sok lányt ismerek aki nem akar komoly kapcsolatot és csomó fiút visszautasít aki komoly szándékkal akarna közeledni. Velem is történt már több ilyen. Aztán voltak lányok akik megbánták pár év múlva hogy a f@szról-fäszra mászás választották komoly kapcsolat helyett. Meg ez általában meg látszik egy lány viselkedésén idővel és egy normális fiú sem közeledne ilyen lányhoz.
2021. dec. 25. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
És te nem unod már minden retkes nap feltenni ugyanazt a lúzer kérdést?
2021. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Mivelhogy alaphangon egy csajt manapság minimum 10 pasi akar dugogatni, és vagy 5 másik járni vele, így úgy válogatnak ahogy akarnak, amig a pasiknak nincs tartása.
2021. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz már nagyon unalmas lenni. Szerezz már egy rendes csajt magadnak, akkor nem nyavajognák ennyit.
2021. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy engem már totál hidegen hagy ez a mentalitás. Ha csak dugni akar akkor tegye. Ma mással akarja csinálni, de velem nem az sem nagyon érdekel mert majd találok mást. Ha téged nem vonzanak az ilyen lányok akkor ne kezdj velük. Ha tudod, hogy régebben ilyenek voltak akkor ne írj vissza nekik. Ne törődj az ilyen dolgokkal. Nem a te problémád.
2021. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Engem betalált egy ilyen csaj, megdugtam kétszer meg leszopattam. Ő kezdeményezte a szexet elsőnek. 11. csávó voltam aki megnyomta, a csaj 19 éves csak.
2021. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt kb 35-40 lány akivel sikerült lefeküdni. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Bár volt közte kb 15 olyan akit motivált Ferenc és István, de na.. :D kis tini csaj és nekem egy Ferit megért a szája :)
2021. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
De ezek prostik voltak?
2021. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, általában kislányok. 17 és 21-22 éves keresettel nem rendelkező lányok, akik nem űzték hivatásosan a szakmát, de egy kis támogatást elfogadtak cserébe :)
2021. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Én már kicsit bánom, hogy ennek a kis 19 évesnek nem mondtam, hogy szopjon le pénzért cserébe miután magától már nem tette meg többet. Amúgy első alkalommal is szó nélkül nyelte, kise vette a szájából miközben élveztem. A pénzt meg egyenesen imádja…
2021. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Több lányt lehet ilyennel mootiválni, mint bárki gondolná :)


Nekem volt, hogy lábfétist elégített ki egy lány 20.000 Ft-ért

Illetve olyan is, hogy itt találtam az oldalon egy lányt aki az autómban cumizott le 30.000 Ft-ért :)

2021. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!