Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a meleg férfiak nagy része képtelen elköteleződni egy komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem siránkozni vagy ismerkedni szeretnék ezzel a kérdéssel, csak érdekel, hogy a Ti tapasztalatotok alapján milyen okok állhatnak a háttérben.

2021. aug. 1. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A társadalmi elítélés miatt lehetetlen, vagy nagyon nehéz felvállalni egy kapcsolatot. Ennyi az oka.
2021. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

nem ezt tapasztalom...

az összes meleg ismerősöm több éves kapcsoltban van

2021. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Tudod egy Összekötözésel

sok esetben egy Kötelezettség (Jol Forditodtam )

Igy mongyak Magyarul

Szoval Atól félnek sokan

mert tudod Félnek attol hogy akkor ugy mond már nem csinalhat azt amit akkar ,

Nem minden Bárat egy forma mint az ujad .

van aki ha együtt élsz ö akkar mondani mit csinalj

van aki rendes es nem szol bele hová mesz és igy tovabb

szoval a leg jobb ha a két barat elötte meg beszeli ezt mind es utana kölzözik össze ,

2021. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanezt a heteroszexuális kategóriában is meg lehetne kérdezni, még nőkre vonatkozólag is. Feltehetően állati őseinkben is benne volt a "változatosság gyönyörködtet" szállóige.
2021. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mind a három párommal egyutt éltem, közösen vittuk az életunket.

Mindig és kizárólag a hűségukkel volt a gond.

Másfél - két év után kezdett mindegyik érdekesen viselkedni.


Öt évnél több egyuttélő párt egyet sem ismerek, azok is már 50 felettiek.

2021. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert náluk csak a szex dominál.
2021. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Mert viszonylag konnyen jutnak szexhez es uj partnerhez.


Szerintem a hetero ffiak tobbsege sem allapodna meg, ha a noket is ilyen konnyu lenne felszedni egy kosza szexre.

2021. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert a melegek 90 százaléka nem akar kapcsolatot csak mást farkalni meg megdugatni jár magát napi szinten máshoz ha meg valaki esetleg mégis egy idézőjelesen vett kapcsolatban van, az is tart maximum két három hónapig amíg megállás nélkül csalogatják egymást össze-vissza. Egyszerűen azért mert ebben a szubkultúrában erre van igény, többre nem. Sokak a szexből akarják leszűrni hogy milyen a másik így próbákloznak, ezzel egyúttal kihasználva azt a kevés embert aki tényleg valódi kapcsolatot szeretne és aki így önhibáján kívül szintén bekerül ebbe a körbe ahol csak szexre kell a másik, tönkretéve és kiölve minden szeretetéhséget, ami a lelkében volt. Sajnos......
2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A 8 -as válaszolónak nagyon igaza van.

Lélektelen és önző dolog, amit a melegek kapcsolat címén egymással csinálnak, tényleg nagy tisztelet a kivételnek.


Annak is tönkreteszik a lelkét, kiölik az érzéseit, akinek még vannak. Persze, ez azzal jár, hogy sok megkeseredett, bosszút álló meleg lesz,és a sor így nem szakad meg.

Nemrég azt olvastam, hogy a legtöbb meleg magányosan hal meg, még akkor is , ha gazdag.

Hát ezért,mert nem tudnak senkit és semmit megbecsulni !

2021. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Mintha megírta volna a másik felét. Így komplett. Hasonló cikket én is olvastam, vagyis, hogy egyes életszakaszokban a melegek hány százaléka van egyedül. Megdöbbentő, elkeserítő, és ijesztő...

8 voltam

2021. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!