Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mindenki elköteleződést és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elköteleződést és komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
39 éves nőként én tisztában vagyok azzal hogy nem ez a gyakori eset de én igenis csak az izgalmat és a laza kellemes időtöltést keresem, nem a komoly, lekorlátozó kapcsolatot. Akár nálam fiatalabb is jöhetne... de leginkább csak kapcsolatmániásokba botlok ...
2020. júl. 30. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg csak rossz hapsikat fogtál ki. Sokan keresnek kötetlen kapcsolatot. A türelem rózsát terem.
2020. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1-esnek: figyeld már a kategóriát :D Szerintem a fiatalabb lányok között is találsz olyat, aki szívesen kényeztetne egy érettebb nőt :)

Érdemes több társkereső oldalt is kipróbálnod, egyszer csak összejön.

2020. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha a kötetlen szex érdekel és nem kapcsolat akkor a legegyszerűbb ha lemész egy swingerbe... ugyan többnyire párokra / pasikra lesz esélyed, de elég sok szóló biszex nő is jár aki nő-nő 1/1 kalandot is keres.
2020. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi de a swingerben pasik elöl menekülés magánszámomat végképp kétségbeesett helyzetre tartogatom 😀
2020. júl. 30. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell a swingerben menekülni, lemész, eszel-iszol, bulizol (szóló nőknek ingyenes a beugró a kaja-pia benne van az "árban"), beszélgetsz másokkal és ha úgy van kedved akkor történik más is :) Aki meg tolakszik, zaklat azt úgyis kivágják (sokkal kisebb a kidobás ingerküszöbe mint egy normál szórakozóhelyen), akár pasi, akár pár.
2020. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Én is ugyan így vagyok, hosszabb kapcsolatot jelenleg semmiképpen sem keresnék. Viszont úgy érzem, hogy így esélyem sincs. Főleg, ha már az elején kiderül. Az meg mégrosszabb, mikor beszélgetünk pár napja, szimpik vagyunk egymásnak és csak aztán derül ki, hogy a másik fél örökéletre szóló kapcsolatot keres...:D

21/L

2020. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves #6, ha érdekelhetlek, írj rám és dumcsizzunk :)
2020. júl. 30. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Dettó! merre laksz? Esetleg tali?
2020. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem csak komoly kapcsolatot keresek,de mégsem írtál vissza.😂
2020. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 rámírtál? :) kaptam pár levelet itt de nem csücsültem ezen az oldalon, szóval visszatértem és meglepődtem hogy mekkora a forgalom :)
2020. júl. 31. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!