Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kevés tapasztalatom van a komoly kapcsolatok terén. Szeretnék párt, barátnőt, komoly kapcsolatot.

Eddig sajnos nem találtam senikit, olyan valakit akivel el tudnék köteleződni, de most talán lehet rá esély.

Mit tudnátok tanácsolni egy tapasztalatlan 32 éves férfinak?



2019. nov. 4. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Már a hozzáállás is nagyon rossz. Komoly kapcsolatot nem találunk. Az, hogy egy kapcsolat komoly lesz-e csak a belefektetett munkán múlik és az elköteleződésen. Nem úgy működik, hogy megtalálod a nagy Ő-t és minden megy magától. Minden napos komoly munka amibe 110%-ot kell rakni. Magától egy kapcsolat sem lesz komoly.
2019. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Kezdj el pickup artist temaba olvasni. Neal strauss the game, meg utana the natural meg ilyensmik. Youtubeon is van millio egy video a temaban. Uzzed hajtsad az alkalmat, szolits le mindenkit az utcan. Amikor mar gond nelkul fel fogsz tudni szedni noket jon majd az igazan lenyeges kerdes. Ettol boldog lettel? Vagy lehet nem is ezt kerested?
2019. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Én is valahogy így gondoltam csak nem jól fogalmaztam a kérdést.
2019. nov. 4. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Rád fog találni, csak járj nyitott szemmel :) nem csak fizikálisan értem :)
2019. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Beszamolok.hu vagy Rosszlanyok.hu oldalakat tudom ajánlani. :)
2019. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Ennek má' sajnos annyi.... :(


35F incel

2019. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Legyél igényes, határozott, tudj hozzászólni a napi aktualitásokhoz. Ne hangoztasd magadról, hogy tapasztalatlan vagy. Mert ez levon az értékedből.

Dolgozz szorgalmasan és egyszer meglesz a jutalmad, hidd el!

2019. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!