Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hagytad abba a prostizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagytad abba a prostizást, azelőtt meddig prostiztál ?

Figyelt kérdés
Én 8 hónap után hagyom abba (havi átlag kettő volt), már leszokóban voltam és az utolsó élményem katasztrófális volt. Miért szoktam le ? 1, A varázs véget ért. 2, Sok nő bicskanyitogató stílusú, aki azt hiszi, hogy ha fizetős a puncija és valahogy kinéz, akkor mindent megtehet. 3, Készültem erre, tudatosan egyre csökkentettem az adagot. 4, Házasság mellett ez nem túl optimális. 5, Sok időt vett el a ribikre gondolás, most inkább a karrieremre koncentrálok.

2022. aug. 4. 02:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

El, de ilyen esetben nem tudom mit éreznék, mert úgy gondolom az én hibám is.

Azt elvárnám, hogy mielőtt elkezdi odaáll és azt mondja, hogy vagy neki álunk dolgozni a szexen vagy jövőhéten elmegy kurvázni, ha én nem teszek semmit és elmegy akkor én tehetek róla.

Azokat a nőket sosem értettem akik elvárják hogy az ember ne menjen félre, de dugni meg nem akarnak, akkor mire fel van elvárása.

2022. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben a szexmentes fétisem miatt vettem igénybe néhányuk szolgáltatását. A legtöbbre jellemző volt, hogy volt benne egy beképzeltség, a stílusa, hozzáállása. Bármennyire is próbálta megjátszani magát, nem volt az igazi. Aztán találtam máshol egy lányt, aki nem foglalkozott hivatásszerűen ezzel, de benne volt, hogy az én kérésem teljesítse. Ez a lány csodálatos volt, a hozzáállása, stílusa, mindene, vele éreztem a legjobban magam. Ekkor értettem meg, hogy ezt lehet így is csinálni, akkor én minek fizetek azoknak a lányoknak? A prostik beképzeltsége, azt hiszik, ők a valakik, ez nekem nem kell. Vagy ha csak felhívtam az egyiket, az a stílus, amiben beszélt, az valami ocsmány volt. Én többet az ő "szolgáltatásukat" nem veszem igénybe. Ha akad valahonnan egy lány, aki nyitott rám, akkor azt megvárom, de nem fogom prostikkal tölteni az időmet és pénzt kiadni rájuk.

Azelőtt olyan 2-3 évig néha-néha találkozgattam lányokkal arról a rossz oldalról. Az utolsó egy az egyben átvert. Utána egy évvel találkoztam azzal a nem hivatásossal, aki mindegyiket messze felülmúlta. Azóta magas lett nálam a mérce, több éve nem találkoztam eggyel se.

2022. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
31/ Én azelőtt sosem dugtam félre, csak a 1,5 év szünetet nem bírtam már. Járok edzeni, ott vannak a csini csajok, nekem meg soha semmi, ez szörnyű volt. Utána elmentem múlt év december végén. Aztán miután voltam párszor, rájöttem, hogy milyen szar vagyok az ágyban és kitűztem célul, ha már járok, akkor legalább javuljak a szexben és párhuzamosan elkezdtem az asszonyt rávezetni az intimebb együttlétekre. Utána hamarosan az maradt a célom, hogy lassan abbahagyjam a kurvázást és az asszonyt meg visszacsábítsam. Na ez a rövid történetem, július volt az utolsó hónap, amikor voltam, többet nem megyek. Ehhez mondjuk egy katasztrófális numera is hozzájárult, de ez így szép.
2022. aug. 5. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!