Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hagytad abba a prostizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagytad abba a prostizást, azelőtt meddig prostiztál ?

Figyelt kérdés
Én 8 hónap után hagyom abba (havi átlag kettő volt), már leszokóban voltam és az utolsó élményem katasztrófális volt. Miért szoktam le ? 1, A varázs véget ért. 2, Sok nő bicskanyitogató stílusú, aki azt hiszi, hogy ha fizetős a puncija és valahogy kinéz, akkor mindent megtehet. 3, Készültem erre, tudatosan egyre csökkentettem az adagot. 4, Házasság mellett ez nem túl optimális. 5, Sok időt vett el a ribikre gondolás, most inkább a karrieremre koncentrálok.

2022. aug. 4. 02:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Mindenki kapott upvotot tőlem :)


9/ Annyi csajom lehetne, amennyit csak akarnék, de házas emberként ezt már nem tehetem meg, emiatt volt kis rövid időre a prosti.


10/ A prosti jobb volt, mint a párterápia. A párkapcsolatom mindig is remek volt, csak az asszony egy kor felett nem akart már szexelni. Most valahogy megérezte a szextudásnövekedést és egyből jobban akar már szexelni. Szerető/barátnő az kizárva, az szétkúrná a családot. Sosem laposodott el nálunk semmi, én folyamatosan elég megrendítő vagyok :)

2022. aug. 4. 10:42
 12/33 anonim ***** válasza:
41%

Ha otthon nem kapod meg, akkor dobd a másik felet, de ne csald meg fűvel-fával. :)


Szerintem ez lenne a korrekt.

2022. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
#3 Le is írta a kérdező nála 1,5 éve nincs szex. Nálam 5 éve. Én még nem mentem prostihoz csak gondolkodtam rajta. A párom nem akar szexelni és én ezt tiszteletben tartom. Azt mondta majd ő kezdeményez ha kedve lesz. Eddig nem jött meg a kedve. :( Párterápia ezen nem segít. Szeretetteljes nagyon jó párkapcsolatban élünk. Azért, hogy nincs szex nem hagyom el mert nem ez egy párkapcsolat alapja hanem a szeretet és a tisztelet. Ezt megértette velem.
2022. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lettem lepontozva, ha szerintem nem oké hogy fűvel-fával csalja.


13. A kapcsolat elején tisztázódnia kellene ezeknek a dolgoknak. Boldogabb lenne szerinted egy ilyen férfi egy nimfo mellett? Ugyan, innen gyk-ról senki nem lenne képes napi 5-6-7x is dugni. :)


3 és 12 voltam..

2022. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

#14 Lényegében szerintem sem okés de mindenki más.

Azért az aszexuális és nimfo között kellene, hogy legyen valaki.

A kapcsolat első három évében nálunk sem volt gond a szexel. Aztán ahogyan a legtöbb embernél már csak három hetente majd havonta aztán egy évben kettő szex majd nulla.

Mondom mindenki más és más. Én öt éve nem láttam meztelen nőt de ettől független nem csaltam és csalom meg a párom. Pedig még lehetőségem is lett volna több is. Nem élek a helyzetemmel. Azt sem ítélem el aki él vele. Komoly meló volt magam leszoktatni a szexualitásról.

2022. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
15. De ha lenne a kettő között valaki, akkor nem lenne ennyi prostis kérdés kiírva.. :(
2022. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

13 nekem ez mindig is magas marad, ha szeret akkor azt is figyelembe veszi, hogy a szex az alap. Nincs is kedve basszus akkor is néha csinál valamit, mert ha szeretem akkor azt akarom, hogy neki is jó legyen, meg na evés közbe jön meg az étvágy.

Néha nekem sincs de nagy kedvem, de ha már elkezdjük és elmegyek, másnap már én megyek.

25 éve vagyunk házasok, 3 gyerekkel egy ezek közül még kicsi, de heti 1-2 azért meg van.

2022. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#16 Igaz!

#17 Kívülről elhiszem ezt nehéz megérteni. Itt nem arról van szó, hogy csökkent a párom nemi vágya hanem megszűnt. Hiába vagyok sportos, igényes akkor sem fogja megfogni mert iszonyodik a meztelenségtől és az egész dologtól. Lehet evés közben jön meg az étvágy de eleve a párom megtiltotta,hogy én kezdeményezzek meg ő azt úgy érzi ,hogy rá akarom kényszeríteni.

2022. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
18. A kapcsolat elején nem derült ki hogy ilyen? Nem volt semmi erre utaló jel? Akkor az elején is csak megtűrte az együttlétet?
2022. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

#19 Egyáltalán nem derült ki. Alig várta, hogy szexeljünk. Sőt még ő javasolta a szex hétvégéket. (Mintha ez nem is velem történet volna)

Írtam, hormonális változások történtek és a nemi vágyat mintha elvágták volna.

2022. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!