Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hagytad abba a prostizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagytad abba a prostizást, azelőtt meddig prostiztál ?

Figyelt kérdés
Én 8 hónap után hagyom abba (havi átlag kettő volt), már leszokóban voltam és az utolsó élményem katasztrófális volt. Miért szoktam le ? 1, A varázs véget ért. 2, Sok nő bicskanyitogató stílusú, aki azt hiszi, hogy ha fizetős a puncija és valahogy kinéz, akkor mindent megtehet. 3, Készültem erre, tudatosan egyre csökkentettem az adagot. 4, Házasság mellett ez nem túl optimális. 5, Sok időt vett el a ribikre gondolás, most inkább a karrieremre koncentrálok.

2022. aug. 4. 02:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%
Az nem jutott eszébe, hogy utána jár, pszichológiai, vagy endokrinologus talán segíthetne.
2022. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
#21 Nem mert semmiféle egészségre negatív változást nem tapasztalt sőt sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lett. A libidó ami megszűnt ez az egyetlen változás. Testi változás sem történt. Az, hogy nincs libidó? Az a legnagyobb ajándék.Bár nekem is teljesen megszűnne, pedig nagyon azon vagyok.
2022. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
73%

Hát b_sszátokmeg. Egy kapcsolat része a sex. Akármennyire szeretem tisztelem ha nem dugunk akkor annak a kapcsolatnak off.

Én barátnő sexmegvonás durcizás esetén is elmentem egy fizetős csajhoz,és nem bántammeg. A csajom továbbra is szeretem,tisztelem de a sex ne ajándék legyen.

2022. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%
#23 osztom a világképed testvér, és nem nullával, hanem eggyel.
2022. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
12/ Dobjam a feleségem, mert nem akart 1,5 évig szexelni ? 29 éve ismerem a feleségem, ennyi idő után a szex nincs benne az első 20 kihívásban. Elértem a prostizás végét, meg a havi két szexet kb., ez már egy 50 éves nőnél nagy eredmény.
2022. aug. 5. 11:32
 26/33 A kérdező kommentje:
14/ A prosti nálam gyakorlati szextanulást is jelentett, nem tekintettem sose megcsalásnak.
2022. aug. 5. 11:35
 27/33 A kérdező kommentje:
23/ Azért én tovább bírom szex nélkül, minden durci esetén nem mennék el.
2022. aug. 5. 11:36
 28/33 A kérdező kommentje:
Ha akarjátok, akkor részletesen elmesélem majd prostizásaimat, melyik nővel mit értem el stb., a fejlődésemet, annak hatását a szexre az asszonnyal.
2022. aug. 5. 11:41
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok

Mi a férjemmel 28 éve vagyunk együtt(borzasztó ez a szám) de max 2 hét volt szex nélkül. Szerintem is a szex egy kapcsolat része, lehet 10 év múlva nem így gondolom, de nem hinném, ha nem is mindig miattam, de pont azért hogy ne másnál keresse én nem hagyom szex nélkül, és azért a végén én sem bánom meg.

2022. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

29/ Hát igen az okos nők tudják ezt.

Ha nem szexelnél a férjeddel, az meg 1,5 év után prostizni kezdene, majd abbahagyná, mint én (miután a szex lassacskán visszajövöget), akkor elítélnéd a férjed ?

2022. aug. 5. 13:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!