Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Van olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Van olyan hogy a foglalkozása miatt szexibb lesz számotokra egy férfi, mint azelőtt hogy tudtátok hogy mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Persze nem arra gondolok, hogy valakit kifejezetten taszítónak találtok és amikor megtudjátok hogy XY a munkája/foglalkozása, akkor meg a legszexibb pasinak…


Csak arra vagyok kiváncsi, hogy nyom e egyáltalán valamit a latba, vagy egyáltalán nincs jelentősége vonzalom szempontjából?


Illetve ha van, akkor tudtok példákat írni, hogy milyen foglalkozás például az ami számotokra valamivel vonzóbbá tesz egy férfit?


Nekem férfiként van ilyen amúgy…


A válaszokat előre is köszi!



2022. máj. 11. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon klisés, de pl tűzoltó. Nekem bejönnek az olyan szakmák, amiben életet mentenek vagy védik azt. Ilyen férfiak mellett én is nagyobb biztonságban érzem magam és ez jobban izgalomba hoz.

30N

2022. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Allatorvos 🤷
2022. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
A nogyogyasz peldaul :)
2022. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szexibb nem lesz tőle, de vannak olyan foglalkozások amitől taszítóvá válik
2022. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyetemi oktató.
2022. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az, ha saját vállalkozása, cége van. Ettől nekem olyan függetlennek és határozottnak tűnik, ami nagyon vonzó. Régebben az orvosokra is nagyon izgultam, de párkapcsolatban nem lennék velük, a szörnyű időbeosztásuk miatt.
2022. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem változtat radikálisan rajta, de ha megtudod hogy valaki orvos akkor az nálam sok + pontot jelent... :)
2022. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetemi oktató másodszor :D
2022. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2022. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!